Футбол України 19 Січня, 07:03 1015
«Генк» з Маліновським у феєричному матчі вирвав перемогу в «Сент-Трюйдена» Безуса   | 19-27
У матчі 22-го туру чемпіонату Бельгії «Сент-Трюйден» приймав лідера першості «Генк».

Чемпіонат Бельгії, 22-й тур

Сент-Трюйден – Генк – 2:3

Голи: Ботака, 2, Болі, 71 – Самата, 29, Троссар, 75, Ндонгала, 79

Вже на 2-й хвилині господарі відкрили рахунок, але до свистка на перерву гравці Генка вирівняли становище. В другому таймі команди на двох забили ще 3 м'ячі, 2 з яких записали на себе гравці Генка, здобувши чергові 3 очки.

Руслан Маліновський провів у складі Генка весь поєдинок, але «відзначився» лише жовтою карткою. Український хавбек Сент-Трюйдена Роман Безус не потрапив до заявки на матч.

Перемога закріпила Генк на першій сходинці чемпіонату Бельгії, збільшивши відрив від найближчого переслідувача на 10 очок.