Дебют Соля і дубль Русина. Важливі подробиці першої гри «Динамо» на зборах

Динамо Київ 22 Січня, 18:11 1587
Дебют Соля і дубль Русина. Важливі подробиці першої гри «Динамо» на зборах  | 19-27
У першому спарингу «Динамо» провело два різних тайми, але в кожному з них здобуло перемогу.

Як для початку — дуже навіть непогано. Збори — зборами, навантаження — навантаженнями, але в спарингу з «Бохумом» «Динамо» показало непоганий рівень самої гри. Провело два різних тайми, але в кожному з них перемогло, задавши належні настрій та емоції для подальшої роботи.

Активність після перерви

До перерви кияни більше грали другим номером, володіючи м'ячем лише 43% часу. У другому таймі активність зросла, у команди Олександра Хацкевича стало більше агресії на чужій половині поля (плюс вісім відборів, перехоплень і підборів в зоні суперника), майже на сотню збільшилося число передач, причому на три десятка більше їх стало в центральних півзахисників — і володіння було вже за динамівцями (51%). В цілому, у киян виявилося 17 гострих передач, а з таким числом ключових рішень вони зіграли, наприклад, лише один раз в 10-ти попередніх офіційних поєдинках.

Соль проти Русина

У футболістів «Динамо» було 12 ударів по воротах, при цьому в другому таймі їх виявилося в два рази більше, ніж у першому. Можливо, позначилися заміни у «Бохума», який закінчував гру далеко не в оптимальному складі, але така перемога, ще раз підкреслю, може додати впевненості, особливо молодим виконавцям. Один з них, Назарій Русин, відзначився дублем, і в зв'язку з цим так і напрошується порівняння його показників з даними новачка Франа Соля. З одного боку, в першому таймі, коли грав іспанець, кияни менше володіли м'ячем. З іншого, до перерви вони частіше доставляли м'яч в штрафну площу суперника.