Кубок Бельгії: Яремчук забив гол, Пластун отримав червону картку

Світовий футбол 25 Січня, 10:57 909
Кубок Бельгії: Яремчук забив гол, Пластун отримав червону картку  | 19-27
​У першому поєдинку 1/2 фіналу Кубка Бельгії «Гент» та «Остенде» розійшлися миром. Роман Яремчук відзначився забитим м'ячем.

Кубок Бельгії, 1/2 фіналу. Перший матч

«Гент» – «Остенде» – 2:2

Голи: Яремчук, 23, Бронн, 76 – Де Суттер, 25, Де Бок, 78

Вилучення: Пластун, 28, Ростед, 54 – Нкака, 59

У гарячому першому півфіналі Кубка Бельгії з трьома вилученнями Гент та Остенде не змогли виявити сильнішого. Рахунок на 23-й хвилині відкрив Роман Яремчук, влучно пробивши головою. Проте вже за кілька хвилин Гент не лише пропустив, а й залишився в меншості – Ігор Пластун отримав пряму червону картку.

В кінцівці поєдинку команди знову обмінялись голами, встановивши таким чином кінцевий результат – 2:2.

Матч-відповідь пройде 30 січня. До слова, цей гол став вже 6-м для Яремчука в сезоні в усіх турнірах.

Нагадаємо, Гент близький до підписання Романа Безуса, який захищає кольори Сент-Трюйдена.