«Динамо» - «Спарта»: «Спартанський урок» для киян

Динамо Київ 26 Січня, 14:54 3162
«Динамо» - «Спарта»: «Спартанський урок» для киян | 19-27
В заключному матчі першого іспанського збору кияни, програючи 0:2 після першого тайму, зрівняли рахунок, але поступилися в кінцевому результаті.

Гра розпочалася з активного пресингу «Спарти», яка майже одразу заробила кутовий – Бущан виніс подалі, ударом кулака. Далі кияни вичікували на обрізку суперника, повівши гру від захисту. В один із моментів «Динамо» швидко вирвалося в атаку, провело хорошу комбінацію, але завершальний пас на Миколенка, який міг розстрілювати ворота, у Соля вийшов надто слабким.

Стартова активність чехів швидко згаснула. Кияни почали вести гру, притиснувши суперника до воріт. Кияни створили кілька хороших нагод, але забили лише з офсайду – відзначився Соль. Суперник же забив з гри – Тете після відскоку удару Станчу вивів «Спарту» вперед. 0:1

Далі хід гри, фактично, не змінився. Кияни атакували, «Спарта» грамотно і компактно захищалася. Не зважаючи на кілька хороших моментів, зрівняти рахунок в першій половині гри киянам не вдалося. Суперник, після забитого м’яча, перейшов на позиційну гру і моментів біля воріт киян не створив, крім штрафного з лінії воротарського майданчика, який вдало виконав Станчу, пробивши у дев’ятку – 0:2.

Склад «Динамо» після перерви значно змінився: Бойко, Миколенко, Кадар, Бурда, Кенджора, Че Че, Андрієвський, Шапаренко, Вербич, Циганков, Соль

Після перерви кияни дуже швидко відігралися. На 46-ій хвилині Кенджора заробив штрафний на лінії карного майдачника, а Циганков – реалізував. 1:2

На 65-ій хвилині красень-м’яч забив Алібеков із дальної дистанції. 2:2.

Після забитого м'яча «Спарта» не поспішала відіграватися. Кияни були активнішими і гострішими. Все ж, «Спарта» знову використала свій момент, вийшовши вперед. 2:3

На 84-ій хвилині Піварич отримав пошкодження у боротьбі і був змушений покинути поле. Його замінив Попов, а капітанська пов'язка перейшла до Бойка.

В результаті, протистояння завершилося перемогою «Спарти», яка надала команді Олександра Хацкевича «спартанський» урок по реалізації моментів – 2:3.