«Динамо» (U-19) в контрольному матчі розгромило «Олімпік»

Динамо Київ 27 Січня, 15:59 775
«Динамо» (U-19) в контрольному матчі розгромило «Олімпік» | 19-27
​Юнацька команда «Динамо» продовжує підготовку до весняної частини сезону.

У контрольному матчі, який проходив на НТБ «Динамо» в Віті-Литовській, підопічні Ігоря Костюка обіграли «Олімпік» - 3:0.

Незважаючи на сніг і прохолоду, клуби продемонстрували досить цікавий і результативний футбол. У суперниках у «Динамо» був «Олімпік», а, точніше, суміш молодіжного та юнацького складу донеччан - гравці, які претендують, в тому числі, і на місце в першій команді.

Наставник «Динамо», в свою чергу, вдався до масової ротації складу, та дав пограти всім своїм підопічним. Рахунок був відкритий під саму завісу першої 45-хвилинки. За фол на Волошині рефері призначив 11-метровий, який успішно виконав Булеца.

У дебюті другого тайму Булеца оформив дубль. Волошин знову взяв участь в гольовий атаці, віддавши пас на хід партнеру. Той, підхопивши м'яч, протягнув його до штрафної, змістився зліва в центр і пробив в дальній кут воріт.

Крапку в матчі на 88-й хвилині поставив активний Волошин. Заробивши штрафний метрах в 18 від воріт, він сам взявся його виконати. Удар вийшов несильним, але погодні умови сказали своє слово. М'яч, вислизнувши з рук голкіпера, прошмигнув у ворота.

3:0 - впевнена перемога «Динамо» (U-19).

Нагадаємо, що до 2 лютого «Динамо» (U-19) буде готуватися до весняної частини сезону на полях НТБ «Динамо» в Віті-Литовській, після чого відправитися на навчально-тренувальний збір до Туреччини. Там підопічні Ігоря Костюка продовжать підготовку до чемпіонату і поєдинків з «Ювентусом» (U-19) в Юнацькій Лізі УЄФА. Перший матч відбудеться в Києві вже 20 лютого.