«Динамо» розгромно переграє ЦСКА (Софія) двома різними складами

Динамо Київ 2 Лютого, 18:53 4225
«Динамо» розгромно переграє ЦСКА (Софія) двома різними складами | 19-27
У своєму першому спарингові на другому іспанському зборі київське «Динамо» впевнено обіграло ЦСКА (Софія) - 3:0.

Кияни швидко повели в рахунку. Вербич класно обігрався із Циганковим і Віктор вивів киян вперед - 1:0.

Після пропущеного гола болгарський клуб почав більше контролювати м'яч, але гра в атаці у них не клеїлася. ЦСКА володів м'ячем, переважно, в центрі поля. Перший удар по воротах «біло-синіх» відбувся на 17-ій хвилині і був слабким. Згодом Жоржіньо видав рейд - пробіг половину поля, пройшов кількох наших гравців, але завершальний пас не вийшов.

На 36-ій хвилині Вербич подвоїв рахунок, змістившись із лівого флангу в центр для удару. 2:0

Після перерви Бойка змінив Бущана, а на 60-ій хвилині вийшла нова десятка гравців: Шабанов, Алібеков, Кравченко, Сідклей, Сидорчук, Андрієвський, Гармаш, Русин, Смирний і Буено.

Свіжі гравці розпочали активно - ЦСКА відійшов у глухий захист. Згодом суперник вийшов у поодиноку контратку, провівши непоганий дальній удар.

Завершальна десятихвилинка не порадувала вболівальників моментами - було багато боротьби та браку в обох команд.

На 87-ій хвилині Андрієвский класним ударом зі штрафного в ближню дев'ятку поставив крапку в матчі - 3:0.

В доданий час ЦСКА заробив штрафний, але захист «Динамо» ліквідував загрозу, винісши м'яч подалі.

«Динамо» - «ЦСКА» Софія: 3:0

Голи: Циганков - 2, Вербич - 35, Андрієвський - 88.

Склад «Динамо» на 1-й тайм: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Шепелев, Буяльський, Че Че, Циганков, Вербич, Соль.

ЦСКА Софія: Стіпіца, Смолен, Атанасов, Бодуров, Жоржіньо, Малінов, Бікель, Манолев, Маурідеш, Перейра, Енріке.