Світовий футбол 3 Лютого, 20:09 2372
«Гент» з Яремчуком та Безусом ледь не зробили сенсацію в поєдинку з фаворитом, екс-гравця «Зорі» видалили з поля | 19-27
«Гент» з Романом Безусом у стартовому складі зіграв на виїзді внічию з чемпіоном Бельгії «Брюгге».

»Брюгге» – «Гент» – 1:1

Голи: Опенда, 71 – Девід, 18

Вилучення: Денніс, 74 – Есіті, 62

«Гент» у матчі 24 туру чемпіонату Бельгії зіграв на виїзді проти чинного чемпіона «Брюгге». Роман Безус вийшов у стартовому складі.

Гості відкрили рахунок у першому таймі зусиллями Девіда. По перерві на полі вийшов Роман Яремчук, замінивши саме Безуса. «Брюгге» завдяки голу Луї Опенди відновив рівновагу і встановив остаточний рахунок у зустрічі. Також був вилучений колишній форвард «Зорі» Денніс Бонавентуре.

«Гент» після 24 турів займає 5 сходинку в турнірній таблиці і має 38 очок.