​УЄФА: неприємне срібло України в бомбардирській статистиці Кріштіану Роналду

Динамо Київ 4 Лютого, 12:38 1966
​УЄФА: неприємне срібло України в бомбардирській статистиці Кріштіану Роналду  | 19-27
Офіційний сайт УЄФА опублікував цікаву бомбардирську статистику португальського нападника «Ювентуса» Кріштіану Роналду.

Виявилося, що на рахунку великого і жахливого Кріро вісім голів у ворота українських клубів в єврокубках. П'ять разів КР7 відрізнявся в двох матчах проти Шахтаря і тричі - у двох поєдинках з київським Динамо.

Цікава, хоча і з великою часткою умовності деталь. Проти гірників Роналду провів на полі 180 хвилин. Виходить, що нашій команді він відвантажував гол кожні 36 хвилин. Лише шведський Мальме страждав від ударів Кріштіану частіше — 2 гри, 180 хвилин, 6 голів, 30 хвилин на забитий м'яч.

Показник київського Динамо — 60 хвилин на гол (2 матчі, 180 хвилин, 3 забитих м'ячі).

Якщо брати загальну бомбардирську статистику португальця з українськими клубами, то тут у наших команд намалювалась сумнівне срібло — 4 матчі, 360 ігрових хвилин, 8 забитих м'ячів, 45 хвилин на гол. Золото в неприємній статистиці, яке викував для неї самотній Мальме, знову ж дісталося Швеції.