«Динамо» – «Естерсунд»: стартові склади. ОНЛАЙН, ТЕКСТ

Динамо Київ 5 Лютого, 12:43 3785
«Динамо» – «Естерсунд»: стартові склади. ОНЛАЙН, ТЕКСТ  | 19-27
Сьогодні київське «Динамо» проведе свій другий контрольний матч на другому зимовому тренувальному зборі. Суперником нашої команди буде шведський клуб «Естерсунд».

Гра відбудеться на центральному міському стадіоні міста Марбелья. Початок матчу - 13:30*

* - час початку матчу було зміщено на 30 хвилин у зв'язку з технічною проблемою зі сторони шведського клуба

Стадіон розташований менш ніж в десяти хвилинах їзди від готелю Grand Melia Don Pepe, у якому зупинилися динамівці. Сьогодні у програмі команди ранній підйом, установка на матч і виїзд на стадіон за 50 хвилин до стартового свистка.

«Динамо» розпочне зустріч з «Естерсундом» у такому складі: Бойко - Кенджора, Бурда, Кадар, Миколенко - Буяльський, Че Че, Шапаренко, Циганков, Вербич - Соль.

Онлайн-трансляцію можна буде переглянути за даним посиланням.

Текстова трансляція буде проведена на цій же сторінці із початком матчу.

1. Матч розпочався!

2. Активно почали гру шведи, кияни быльше захищаються на старті матчу.

3. Намагались динамівці вибігти в контратаку, але останній пас вийшов невдалим і захисник шведів перервав випад Динамо.

6. Багато браку у діях наших гравців, шведи активно пресингують і не дають як слід розпочати атаку.

7. Пауза в грі, Миколенко на газоні, потрібна допомога нашому захиснику.

9. Че Че порушив правила біля нашого штрафного. Гострий стандарт заробили шведи.

10. Невдала подача відбулась до штрафного киян, навіть удару не відбулось. Бойко виконає удар від воріт.

11. Пошкодження отримав Буяльський, лікарі нашого клубу надають Віталію допомогу.

12. Дуже гострий штрафний перед воротами Естерсунда заробили кияни. Відмінний шанс.

13. Циганков перекинув стінку, але перекинув і ворота.

18. Третина першого тайму позаду, в цілому рівна гра.

23. Циганков пробив прямо у руки голкіперу.

25. МОМЕНТ! Шапаренко отримав передачу від Циганкова та елегантно шведою пробив у дальній кут, однак влучив у штангу!

32. Пропала трансляція, тому не відомо що відбувалось с 25 по 32 хвилину, але рахунок досі 0-0.

33. Кутовий заробили кияни.

36. Шапаренко отримав жовту картку.

37. МОМЕНТ! Шапаренко віддав на пусті ворота Солю, але іспанець у падінні пробив вище воріт.

38. Бурда пробив вище воріт.

39. Вдруге лікарі на полі і знову надають допомогу Буяльському.

41. Перспективний стандарт заробили кияни.

42. Відбились шведи і почали свою атаку.

ВСЕ! ПЕРЕРВА. 0-0.

46. Другий тайм розпочався!

48. Активніше тайм почали кияни. Сподіваємося, що реалізація буде кращою ніж у першому таймі.

49. Вербич заробив стандарт на половині поля Естерсунда.

50. Невдалий розіграш від киян і шведи переходять до атаки, яка закінчилась фолом у центрі поля.

55. Десять хвилин позаду, Естерсунд вирівняв гру.

60. ЗАМІНА. Бущан виходить на поле! Бойко пішов відпочивати.

61. Вербич незадоволений діями арбітра, який не дає жовту за відвертий зрив атаки.

63. Стандарт на половині поля Естурсунда виконають кияни.

64. Відбулась подача на Соля, але пробити йому не дали.

68. Вже середина другого збору, а гра Динамо ніяк не змінилась після трансферу Соля. Ніяк його не використовуємо.

71. МОМЕНТ! Буяльський з гострого кута пробив, але трішки не влучив.

74. Миколенко гостро прострілив до штрафного, захисники на місці.

79. Циганков пробив з меж штрафного, однак його удар заблоковано.

81. Заробили дуже гострий штрафний наші хлопці.

82. ВЕРБИЧ! Словенець перекинув стінку, голкіпер не регаував, однак Естерсунд врятувала поперечина.