«Динамо» розписало нічию з представником плей-офф Ліги Європи

Динамо Київ 8 Лютого, 16:55 1564
«Динамо» розписало нічию з представником плей-офф Ліги Європи | 19-27
Київський клуб розійшовся миром зі швецьким «Мальме» в контрольному матчі на зборах в Марбельї.

»Динамо» 0:0 «Мальме»

Київське «Динамо» зіграло в безгольову нічию з «Мальме» в рамках підготовки команди до другої частину сезону на зборах в Іспанії. Поєдинок видався не надто щедрим на гольові моменти. На 21-й хвилині Циганков пробив з-за меж штрафної – повз ворота. У 31-й хвилині Віктор вже класно асистував Солю, який опинився на чудовій ударній позиції, однак арбітр зафіксував оффсайд.

По перерві моментів у матчі не побільшало. На 46-й хвилині було небезпечно біля воріт Бойка, але захисники ліквідували загрозу. В підсумку поєиднок завершився з рахунком 0:0.

Нагадаємо, на своєму другому зборі в Іспанії «Динамо» розгромило ЦСКА, зіграло внічию з «Естерсундом» та поступилось «Нью-Інгленд Революшн». На першому ж команда Хацкевича по одному разу виграла, розписала мирову та програла.

«Динамо» та «Мальме» активно готуються до матчів 1/16 Ліги Європи проти «Олімпіакоса» та «Челсі» відповідно, які пройдуть 14-го і 21-го лютого.