Суперником біло-синіх стане «Волеренга» зі столиці Норвегії – Осло.

Знаєшся на футболі? Унікальний бонус тільки до кінця лютого, реєструйся ТУТ та отримуй 1000 грн!

Домашній стадіон: «Інтіліті Арена», 17,333 глядачів

Трансферна вартість складу: 6,4 мільйони євро

Середній вік гравців команди: 23,3 роки

Історія:

Футбольна команда «Волеренги» є частиною мультиспортивної організації клубу, який також культивує такі види спорту як хокей та американський футбол.

Історія «Волеренги» бере свій початок у 1913 році, коли була створена команда «Ідреттслагет Спрінг», перейменована трохи пізніше в «Волеренгенс Ідреттсфоренінг». До моменту створення національної футбольної ліги в 1937 році команда виграла 4 чемпіонати міста Осло.

У 1965 році клуб вперше виграв вищий дивізіон Норвегії, а в 1980-х завоював 3 чемпіонські титули, і у 1980-му вперше виграв Кубок Норвегії.

До початку 2000-х «Волеренга» виступала з перемінним успіхом у першому і другому дивізіонах країни. У 2004 році команді зовсім трохи не вистачило до перемоги в чемпіонаті, а в 2005 році «Волеренга» перервала 13-річний період домінування «Русенборга» і завоювала титул найкращої команди Норвегії. Наступні сезони були для клубу з Осло не настільки вдалими, за винятком 2010 року, коли він став другим, а також 2008 року, коли вдалося виграти Кубок Норвегії.

У наступні роки з 2010 до 2018, «Волоренги» не було навіть у трійці призерів національної першості Норвегії.

Сучасність:

Наразі «Волeренга» саме готується до старту нового чемпіонату, перший тур якого намічений аж на 31 березня.

Свій останній офіційний поєдинок «богемні» футболісти зіграли ще 24 листопада, коли в заключному турі національної першості перемогли з рахунком 2:1 клуб «Ранхейм». Обидва голи за суперника «Динамо» тоді забив вінгер Бард Фінне, який і зараз в команді.

Матч «Динамо» – «Волeренга» розпочнеться о 14:00 за київським часом. У прямому ефірі цей матч транслюватиметься нашому сайті у розділі «ОНЛАЙН».