«Динамо» – «Волеренга»: стартові склади. ОНЛАЙН, ТЕКСТ

Динамо Київ 9 Лютого, 13:11 2589
«Динамо» – «Волеренга»: стартові склади. ОНЛАЙН, ТЕКСТ | 19-27
Сьогодні київське “Динамо” проведе свій заключний товариський матч на зимових зборах. Суперником “біло-синіх” буде норвезький клуб “Волеренга”.

Матч відбудеться на Міському стадіоні Марбельї та розпочнеться о 14:00 за київським часом (13:00 за місцевим).

Стартовий склад київського клубу: Бущан, Кравченко, Шабанов, Алібеков, Сідклей, Сидорчук, Андрієвський, Гармаш, Смирний, Шепелєв, Русин.

Онлайн-трансляцію можна буде переглянути за даним посиланням.

Текстова трансляція буде проведена на цій же сторінці із початком матчу.

1. Матч розпочався!

2. Активно почали тайм кияни, намагаються високо пресингувати суперника.

4. На старті матчу Волеренга володіє ініціативою, але без моментів поки що.

5. Бущан прочитав прострільну передачу і встиг на перехоплення.

6. ГОООООООООООЛ! РУСИИИИИИИН! Назарій вийшов віч на віч з голкіпером і з другої спроби зумів переграти голкіпера. 1-0!

8. Кияни продовжують атакувати більш гостро, Волеренга без моментів на старті матчу.

11. Віддали ініціативу динамівці, після голу пресингувати стали менш активно.

12. Гармаш зробив перехоплення у центрі поля, пробіг сам до штрафного і вирішив пробити. Вище воріт.

20. Смирний пробив з меж штрафного, прямо в руки кіперу.

22. Кутовий заробили норвежці.

23. Могло бути досить гостро, Смирний прочитав поперечну передачу захисника, встиг на перехоплення, але задалеко відпустив мяч.

27. Останні хвилини гра під контролем Динамо, але без моментів.

29. Класний момент! Гармаш вийшив віч на віч з голкіпером, але вирішив віддати на Русина, однак помилився Денис.

30. Офсайд у Русина.

31. Кутовий заробила Волеренга.

35. Бущан рятує Динамо після дального удару. Буде кутовий.

36. Відбились кияни і почали свою атаку.

37. Дуже гострий штрафний заробили кияни. Шанс для Андрієвського, який зі стандарту вже забивав.

38. ГОООООООЛ! МИКИИИИТА КРААААВЧЕНКО! Неочікувано пробив саме Микита, голкіпер зачепив мяч, але він все одно залетів у ворота! 2-0!

41. Спокійно кияни контролюють гру, Волеренга виглядає досить стомленою.

ВСЕ! Перерва. Ми попереду 2-0! Грали краще, з моментів вижали все що можна. В захисті ідеально!

46. Другий тайм розпочався!

47. У складі Динамо відбулась заміна! Че Че вийшов замість Шепелєва.

49. Кутовий заробили норвежці.

51. Волеренга провела дуже активно перші 5 хвилин, Динамо від захисту почало гру.

54. Русин ледь не вибіг на побачення з голкіпером, але не вистачило швидкості.

57. Відбувся удар по воротах Бущана, наш голкіпер на місці.

59. Микита Кравченко пробив повз ворота.

62. Пауза в грі, Сідклею треба допомога після зіткнення з Шабановим.

64. Сидорчук головою пробив вище воріт.

69. ГОЛ. 2-1. Дуже просто розіграли норвежці комбінацію і форвард з 10 метрів пробив у кут.