Світовий футбол 10 Лютого, 20:09 2852
«Манчестер Сіті» знищив «Челсі» та повернувся на 1-е місце АПЛ – Зінченко віддав 2 асисти, Агуеро оформив хет-трик | 19-27
«Манчестер Сіті» розтрощив «Челсі» у поєдинку 26 туру Прем'єр-ліги та повернувся на перше місце.

»Манчестер Сіті» 6:0 «Челсі»

Голи: Стерлінг, 4, 80 Агуеро, 13, 19, 56 (пен), Гюндоган, 25

Олександр Зінченко віддав на Агуеро, а той метрів з 25-ти шикарним ударом вразив дальню «дев'ятку» – неймовірне взяття воріт! До слова, цей асист став другим для Зінченка в поточному розіграші АПЛ.

На 80-й хвилині Олександр Зінченко віддав свій другий асист у цьому матчі. Українець отримав класний пас врозріз від Давіда Сілви та покотив на Стерлінга, який розстріляв Кепу.

Челсі вперше програв в матчі АПЛ з таким рахунком. До цього лондонці лише двічі поступались з рахунком 1:5.

До слова, на останніх хвилинах Олександр Зінченко отримав пошкодження, проте продовжив поєдинок та дограв до фінального свистка.

Завдяки цій перемозі Манчестер Сіті набрав 65 очок та повернув собі перше місце завдяки кращій, ніж у Ліверпуля, різниці голів. При цьому команда Гвардіоли зіграла на матч більше. Челсі залишився 5-м – 50 очок.