«Динамо» вирвало нічию в матчі з «Олімпіакосом» завдяки голу Вербича

«Динамо» вирвало нічию в матчі з «Олімпіакосом» завдяки голу Вербича  | 19-27
Доля путівки в 1/8 Ліги Європи вирішиться в Києві.

»Олімпіакос» 2:2 «Динамо»

Голи: Хассан, 9, Діаш, 40 – Буяльський, 27, Вербич, 89

Олександр Хацкевич виставив доволі прогнозований стартовий склад. Замість травмованого Тамаша Кадара в основі вийшов Артем Шабанов. Новачок Фран Соль також розпочав матч з перших хвилин, тоді як найкращий бомбардир команди на зборах Назарій Русин залишився на лаві запасних. Таким чином іспанець дебютував за Динамо в офіційному матчі. Тріо центрхавів склали Микола Шапаренко, Віталій Буяльський та Володимир Шепелєв.

Головна зірка Олімпіакоса Костас Фортуніс все ж вийшов у старті своєї команди попри певні проблеми зі здоров'ям – його участь у поєдинку була під сумнівом.

Вже на 2-й хвилині Кенджора сильно прострілив у штрафний майданчик – Жозе Са забрав м'яч. Перші хвилини запам'ятались доволі сумбурною грою у виконанні обох команд без особливих нагод для взяття воріт.

Перший момент у матчі завершився голом. Фортуніс вигриз м'яч після довгої передачі у штрафний майданчик Бойка та скинув на Хассана, який ударом у дальній кут відкрив рахунок у матчі.

Пропущений гол дещо шокував «біло-синіх». Кияни відповіли подачею Циганкова зі штрафного, яка нічим особливим не завершилась. Непомітними були Соль та Вербич, а центральні півзахисники Динамо програвали боротьбу своїм опонентам.

На 19-й хвилині Фортуніс перехопив м'яч після передачі Кенджори назад і вискочив віч-на-віч з Бойком. Лідер греків обіграв голкіпера та пробив по порожніх воротах – м'яч влучив у стійку та залишив межі поля. Відверто пощастило «динамівцям» – рахунок повинен був ставати 0:2.

Після цього Бойко парирував небезпечний дальній удар Діаша. Біля протилежних воріт Буяльський впав у штрафному Олімпіакоса – Крейг Поусон не відреагував, хоча момент виглядав доволі суперечливо.

Проте Динамо все ж відповіло результативним ударом. Томаш Кенджора наздогнав м'яч після довгої передачі та у підкаті прострілив на Буяльського. Віталій ударом в дотик влучив у дальній верхній кут. Є такий важливий гол на виїзді!

Втім, Олімпіакос вийшов уперед ще в першому таймі. Циганков виніс м'яч подалі, проте його підхопив Жіл Діаш і гарматним ударом з-за меж штрафного вивів свою команду вперед.

Перший тайм завершився з рахунком 2:1 – доволі сприятливий результат для Динамо, враховуючи перебіг подій на полі. Фран Соль не отримував м'яч від партнерів, виглядаючи інороднім тілом у команді. Кияни реалізували свою єдину нагоду.

В дебюті другого тайму «динамівці» подали декілька стандартів, які нічим особливим не завершились. Перший удар в площину завдав Бурда – захисник пробив здалеку, проте Са легко забрав м'яч. На 60-й хвилині непоганий момент був у Шапаренка. Кияни розіграли хорошу комбінацію, яка завершилась неточним ударом Миколи метрів з 12-ти. Через 4 хвилини Вербич не реалізував перспективний штрафний удар, пробивши вище рамки.

А от Циганков втратив реальний момент. Віктор прийняв м'яч у штрафному майданчику та пробив з лівої у ближній кут – Са врятував Олімпіакос! Греки відповіли ще гостріше – Бойко незрозуміло навіщо вибіг з воріт, проте м'яч після удару Поденсе прокотився повз порожні ворота.

На 82-й хвилині замість Соля на поле вийшов Назарій Русин – найкращий бомбардир киян на зборах. Іспанець знову не зумів себе проявити, нічим особливим не запам'ятавшись.

Фінальний натиск Динамо приніс результат. Беньямін Вербич розстріляв ворота після скидки головою Віктора Циганкова. 2:2 – непоганий результат на виїзді перед поєдинком у Києві.

Матч-відповідь Динамо – Олімпіакос пройде 21 лютого на київському НСК Олімпійський. Початок о 22:00.