Післяматчева прес-конференція тренера «Олімпіакоса»

Динамо Київ 14 Лютого, 23:18 3815
Післяматчева прес-конференція тренера «Олімпіакоса» | 19-27 Фото: Динамо Київ від Шурика
Головний тренер «Олімпіакоса» Педру Мартінш прокоментував першу гру з «Динамо» на післяматчевій прес-конференції.
«У другому таймі ми зробили ключову помилку - стали грати на утримання рахунку, закрилися в обороні. У підсумку, поплатилися за це. У першому таймі ми грали набагато краще, багато пресингували, створили гольові моменти. Забий Поденсе, і ми б пішли на перерву з рахунком 3:1 на свою користь. Але, в будь-якому випадку, все буде вирішуватися за підсумками двох матчів. Так що ми чекаємо реваншу в Києві.

Що стосується ситуації з травмованими, то у нас по два гравці на кожну позицію, і ми не раз демонстрували, що можемо проводити ротацію складу, і це не впливає на нашу гру і на бажання команди перемагати.

Пропущені голи вплинули на нашу психологію, ми повинні виправити ситуацію якомога швидше», - цитує Педру Мартінша Dynamo.kiev.ua.