Світовий футбол 16 Лютого, 19:19 1238
«Ференцварош» Реброва, Харатіна і Петряка зазнав четвертої поразки в чемпіонаті Угорщини  | 19-27
Ференцварош українців на виїзді на останніх хвилинах програла Дебрецену, хоча довгий час вів у рахунку

У стартовому матчі 21 туру чемпіонату Угорщини «Ференцварош» Сергія Реброва, Ігоря Харатіна та Івана Петряка на виїзді зустрічався з «Дебреценом».

Повівши в рахунку на 29 хвилині, лідер угорської першості, здавалося, доведе матч до перемоги, але суперник не тільки зумів відігратися на 83 хвилині, але і забити переможний гол буквально за кілька секунд до фінального свистка. Петряк і Харатін провели всю зустріч, а останній відзначився ще й жовтою карткою.

Маючи в активі 43 очка, команда українців продовжує лідирувати в турнірній таблиці.