Світовий футбол 16 Лютого, 22:58 2285
 Олександр Зінченко допоміг «Манчестер Сіті» пробитися до чвертьфіналу Кубка Англії  | 19-27
Український універсал Олександр Зінченко відіграв весь матч 1/8 Кубка Англії в складі «Манчестер Сіті» і допоміг команді здобути перемогу

Гравець збірної України Олександр Зінченко після чудового матчу в минулому турі проти «Челсі» вийшов в основному складі «Манчестер Сіті» у поєдинку 1/8 Кубка Англії. Підопічні Хосепа Гвардіоли в гостях грали проти клубу четвертого дивізіону чемпіонату країни «Ньюпорт Каунті».

«Міщани» мали незаперечну перевагу, забивши у ворота суперника чотири м'ячі. У відповідь господарі змогли відповісти голом лише раз. Наш співвітчизник цього разу результативними діями не відзначився. У підсумку, 4:1 – перемога «міщан».

Зауважимо, що Олександр Зінченко провів у складі «Манчестер Сіті» вже 14-й матч у нинішньому сезоні. Це стільки ж, скільки у всьому сезоні 2017/2018.

В іспанській Сегунді «Альбасете» Романа Зозулі у виїзному матчі розписав нульову нічию з «Сарагосою». Український нападник відіграв весь матч, але не допоміг своїй команді домогтися перемоги. Після 26-ти турів Альба набрала 49 очок і продовжує очолювати другий дивізіон першості Іспанії.