Світовий футбол 17 Лютого, 22:25 823
Кравець отримав найгіршу оцінку матчу з «Гезтепе», але «Кайсеріспор» здобув перемогу і продовжив безпрограшну серію | 19-27
​Форвард «Кайсеріспора» Артем Кравець отримав найнижчу оцінку в матчі 22 туру турецької Суперліги з «Гезтепе», але його команда здобула мінімальну перемогу.

Туреччина. Суперліга, 22 тур

Кайсеріспор – Гезтепе – 2:1

Голи: Чері, 14, Менса, 88 – Тюрюдж, 83

Кайсеріспор у матчі 22 туру турецької Суперліги вдома приймав Гезтепе. Артем Кравець вийшов у стартовому складі, був замінений на 67-й хвилині поєдинку, і за підсумками поєдинку отримав найнижчу оцінку. Українець набрав лише 6,4 бали.

Його команда була близька до втрати перемоги, оскільки гості зрівняли рахунок в останній десятихвилинці зусиллями Деніза Тюрюджа, але Бернард Менса в заключні хвилини врятував позитивний результат для Кайсеріспора. Команда не програє протягом останніх 8 матчів. У турнірній таблиці перебуває на 11 позиції, набравши 28 очок.