Динамо Київ 18 Лютого, 12:41 1192
Дмитро Джулай: «Здивувала невпевнена гра голкіпера «Олімпіакоса» Жозе Са проти АЕКа» | 19-27
Відомий коментатор поділився своїми враженнями від матчу 21-го чемпіонату Греції між суперником київського «Динамо» по 1/16 фіналу Ліги Європи - «Олімпіакосом» і АЕКом (4:1).
«Олімпіакос» пропустив від АЕКа вже на третій хвилині. Якщо «обрізка» Вуковича новиною не стала, то невпевненість Жозе Са у простій ситуації здивувала. Склад в «Олімпіакоса» той самий, що й у матчі з «Динамо».

Значно кращий другий тайм «Олімпіакоса» і яскравий камбек завдяки ударам Камара, Фортуніса (двічі) та Коки. Лазарос вийшов по перерві й травмувався за 20 хвилин», - написав Джулай у своєму Твіттері.