Світовий футбол 21 Лютого, 13:32 1763
Сімеоне «показав яйця», Роналду свої 5 пальців, і всі знову говорять про VAR. Що ви пропустили у Лізі чемпіонів | 19-27
21 лютого відбулися матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Атлетіко» - «Ювентус» (2:0) та «Шальке» - «Манчестер Сіті» (2:3).

ТСН Проспорт розповідає найцікавіші моменти поєдинків, які ви могли пропустити.

П'ЯТІРОЧКА РОНАЛДУ

Кріштіану Роналду після поразки від «Атлетіко» нагадав фанатам та журналістам про свої перемоги в турнірі.

Фанати «матрацників» під час гри кричали йому: «Кріштіану, заплати податки». У відповідь він показав 5 пальців, натякаючи на кількість перемог в Лізі чемпіонів.

Роналду 5 пальців

Після гри він повторив цей жест журналістам і додав: «Я п'ять разів вигравав Лігу чемпіонів. «Атлетіко» - ніколи».

Роналду вигравав Лігу чемпіонів у 2008 («Манчестер Юнайтед»), 2014, 2016 2017 і 2018 роках («Реал»).

МІМІМІ ДНЯ

Поки Роналду пояснював усім, хто тут зірка, його малеча дивилася на татуся по телевізору. Дуже миле фото опублікувала у соцмережі дівчина футболіста Джорджина Родрігес. На ній двоє діток тягнуться ручками до монітору, коли на екрані показують Роналду.

Діти Роналду мімімі

Тим часом Кріштіану зіграв у бутчах з ім'ям найменшої донечки Алани Мартіни, яку народила Джорджина восени 2017-го.

роналду бутси

МІЦНІ ЯЙЦЯ СІМЕОНЕ

Дієго Сімеоне своїм «коронним» жестом відсвяткував перший гол «Атлетіко» у ворота «Ювентуса».

Хосе Марія Хіменес забив на 78-й хвилині, після чого Сімеоне широко розставив ноги і почав трясти руками в районі паху.

сімеоне яйця

За словами тренера, він повторив жест, який робив ще граючи за «Лаціо». І адресував його не супернику, а своїм уболівальникам.

сімеоне яйця в лаціо

«Я зробив так знову, щоб показати фанатам, що у нас є яйця», - пояснив Сімеоне.

ФАНАТ ШАЛЬКЕ

Одним із найкрутіших моментів ігрового дня став трюк фаната «Шальке». Уболівальник поставив стакан з пивом на голову і пішов з ним трибуною.

фанат шальке

Дехто навіть просив сфотографуватися з ним. А вам слабо?

8 - ДЛЯ ЗІНИ, АУТ - ДЛЯ КОНОПИ

Матч «Шальке» - «Манчестер Сіті» цікавив уболівальників можливим протистоянням двох українців у складах команд – Євгена Коноплянки та Олександра Зінченка.

Обидві команди внесли їх до списків УЄФА на плей-оф турніру.

Проте Конопа не потрапив навіть до заявки на гру, а ось Зіна відіграв цілих 8 хвилин.

ТАКИЙ НЕПРОСТИЙ VAR

У цей ігровий день арбітри 4 рази використовували систему відеоповторів (VAR).

А найбільш обговорюваними стали два епізоди - рука Ніколаса Отаменді та симуляція Дієго Кости.

На 34-й хвилині матчу «Шальке» - «Манчестер Сіті» м'яч влучив у праву руку Отаменді. Захисник «Сіті» намагався прибрати руку за спину.

Згідно з роз'ясненнями правил за останні роки - в такій ситуації не слід призначати пенальті. Іспанець Карлос дель Серро Гранде і не поставив його, однак втрутився відеоарбітр Алехандро Ернандес-Ернандес.

Розбирання у ситуації затягнулися майже на 4 хвилини. Причому, рефері до монітора не пішов і відеозапис не подивився. Одна із версій цього - монітор у бровки просто не працював.

Дель Серро Гранде покликав капітанів обох команд і щось їм пояснював. Потім знову вислухав відеопомічника та вказав на «точку».

рука отаменді

Після гри тренер «МанСіті» Хосеп Гвардіола заявив, що він великий фанат VAR.

«Там був пенальті (на Отаменді – ред.), у другому епізоді теж, як і офсайд. Червона картка теж мала місце», - сказав іспанець.

симуляція кости

Тим часом на 27-й хвилині поєдинку «Атлетіко» - «Ювентус» Дієго Коста симуляцією заробив для мадридців пенальті.

Суддя Тобіас Вельц спочатку призначив 11-метровий, але після обговорення з відеоасистентами, скасував це рішення.

Однак, замість цього арбітр призначив штрафний удар. На здивування багатьох симуляцію Кости ніхто з рефері не помітив. Примітно, що іспанець мав уже жовту карту у пасиві.

Матчі-відповіді відбудуться 12-го березня.