Динамо Київ 3 Березня, 19:34 5142
«Олександрія» запускає «Маріуполь» в першу шістку, «Карпати» свій шанс втратили. Як виглядає турнірна таблиця УПЛ після 20-го туру | 19-27
Підбиваємо підсумки 20-го туру УПЛ у турнірній таблиці.

«Карпати» 0:1 »Львів»

Гол: Мегреміч (автогол) 35 хв.

Гості, хоч і не без проблем, але вистояли та завдали Фабрі Гонсалесу першої поразки у УПЛ. Долю далеко не найвидовищнішого дербі вирішив курйозний автогол Мегреміча. Львів набрав 26 очок та відстає від першої шістки лише на 1 бал. У Карпат залишилось 20 пунктів та 9 позиція. «Зелено-білі» офіційно втратили шанси на потрапляння в першу шістку, адже відстають від Десни та Ворскли на 7 очок за 2 тури до завершення першого етапу УПЛ.

«Олександрія» 1:1 «Маріуполь»

Голи: Зубков 15 хв., Банада 90+1 хв.

Маріуполь набрав 28 очок та піднявся на п'яту сходинку в турнірній таблиці. Олександрія залишилась на третьому місці з 37 заліковими балами.

«Чорноморець» 0:1 «Шахтар»

Гол: Марлос (пенальті) 76 хв.

Шахтар не без труднощів здолав Чорноморець, набрав 51 пункт і відновив гандикап над Динамо до 7 залікових балів. Чорноморець з 15 очками залишився на передостанньому місці в турнірній таблиці.

«Олімпік» 0:1 «Арсенал-Київ»

Гол: Вакуленко 11 хв.

Вилучення: Башлай 35 хв. (Арсенал-Київ).

Олімпік через цю поразку втратив шанси на потрапляння до першої «шістки». У підопічних В'ячеслава Шевчука 19 очок, і шоста Ворскла вже недосяжна, оскільки у полтавців 27 пунктів.

«Десна» 1:2 «Динамо»

Голи: Кенджора 25 хв., Буяльський 69 хв., Картушов 83 хв.

Динамо забило по голу у середині першого та другого таймів, наприкінці матчу Картушов відіграв один м’яч. Крім того, наприкінці першого тайму нападник «біло-синіх» Фран Соль зазнав травми та покинув поле. Кияни набрали 44 очки.

«Зоря» 3:0 «Ворскла»

Голи: Сілас 46 хв., Громов 62 хв., Караваєв 77 хв.