Динамо Київ 8 Березня, 12:37 1815
Ігор Кривенко: «Гру Русина оцінювати складно, коли нападник не отримує належної підтримки від партнерів» | 19-27
Агент ФІФА Ігор Кривенко прокоментував для 1927.kiev.ua поразку київського «Динамо» в матчі 1/8 ЛЄ від «Челсі» – 3:0.
— Клас є клас, плюс ще позначилась відсутність Соля і Вербича. Рівень «Челсі» - рівень одного із лідерів АПЛ одного з лідерів. Вибір гравців Олександра Хацкевича на цей матч не здивував. Він в цьому плані консервативний і переможний склад не змінює. Звісно, ми не знаємо в якому стані Кадар, плюс, Шабанов добре провів останні матчі.

Гра Русина? Її складно оцінювати, коли нападник не отримує належної підтримки від партнерів. Він ще не награв свої матчі в чемпіонаті, що не «обстукався», як говорили раніше, а тут команда АПЛ, де гравці діють в один дотик на божевільній швидкості. Зараз, на прикладі останньої гри, дуже помітно, як впав чемпіонат України і рівень гравців.

Взагалі, чудес не буває. Якщо дивитися на «Аякс» і МЮ, з цієї позиції, то чудеса створив «Манчестер Юнайтед», а «Аякс» просто використовував те, що в першій грі грі не забив у першому таймі.

Вихід Сідклея і Гармаша? Навіть якби вони вийшли раніше, це навряд чи позначилося на результаті. Аж занадто великою була різниця в класі. До того ж, «Челсі» в першому таймі ще не використав кілька моментів. Нам не вистачило рівня майстерності. Тепер зрозуміло, чому «Аякс» мав з грі з «Динамо» беззаперечну перевагу. Не дарма їхніх гравців продають за такі суми.

Нам же потрібно набратися терпіння. Значить такий зараз рівень команди. Шансів пройти далі в «Динамо», практично, немає. Єдине, є можливість заробити очки в клубний коефіцієнт і для України та гідно завершити євросезон позитивним результатом.