Світовий футбол 9 Березня, 21:55 2647
​Впевнена гра Олександра Зінченка допомогла «Манчестер Сіті» перемогти «Уотфорд» | 19-27
Гравець збірної України Олександр Зінченко провів черговий матч у складі «Манчестер Сіті», показавши якісну гру.

Четвертий матч поспіль в англійській Прем'єр-Лізі Олександр Зінченко виходить в основному складі «Манчестер Сіті». На цей раз Хосеп Гвардіола довірив українцю місце в старті в домашньому поєдинку 30-го туру з «Уотфордом».

Зінченко провів хороший матч, впоравшись зі своїми обов'язками в захисті, і посильно допомагати в атаці. На 22-й хвилині наш співвітчизник міг стати автором гольової передачі, але його прострілу у штрафну на Серхіо Агуеро трохи не вистачило точності.

Долю ж матчу вирішили 13-ть хвилин спочатку другого тайму. З 46-ї по 59-у хвилини Рахім Стерлінг примудрився оформити хет-трик і, фактично, забезпечити перемогу своїй команді. Гол престижу Жерара Деулофеу вже нічого змінити не міг.

3:1 і «Манчестер Сіті» як і раніше лідирує в першості Англії, випереджаючи «Ліверпуль» на чотири очки. Правда, завтра мерсисайдці матимуть шанс скоротити відставання в матчі з «Барнлі».