Повторити в матчі з «Челсі». «Динамо» розгромило київський «Арсенал»

Динамо Київ 10 Березня, 18:55 1774
Повторити в матчі з «Челсі». «Динамо» розгромило київський «Арсенал»  | 19-27
В матчі 21-го туру УПЛ київське «Динамо» в дербі без шансів розібралося із «Арсеналом-Київ».

Початок матчу видався без моментів. Кияни шукали щастя в навісах, але пробити акцентовано по воротах не вдавалося. Гості ж лише кілька разів переходили на половину поля динамівців. Голи ж «посипалися» із 28-ої хвилини, коли Гармаш замкнув навіс Циганкова із штрафного. 1:0.

За ним на 37-ій хвилині Сідклей п'ятою замкнув простріл з флангу. 2:0

На 40-ій хвилині Гармаш зробив дубль.

В першій хвилині доданого часу Циганков реалізував пенальті, зароблений Сідклеєм - 4:0.

В перерві тренери зробили наступні заміни: Мудрик - Ліпартія, Кадимян - Авагімян, Шепелєв - Андрієвський, а на 62-ій хвилині Циганкова змінив Смирний.

Як і в першому таймі, Динамо повністю домінувало на полі. було багато боротьби - три жовті отримали гості і одну Миколенко. Кияни могли забивати більше, але не вистачало точності на завершальній стадії. Шанс забити гол престижу мав Ковпак, але пробив поруч зі стійкою.

Зрештою, кияни довели гру до перемоги - 4:0. Хотілося б такий результат побачити в матчі із «Челсі»? Чи не так?

УПЛ. 21-ий тур. «Динамо» - «Арсенал-Київ»: 4:0

Голи: Гармаш - 28, 40, Сідклей - 37, Циганков - 45+1.

«Динамо»: Бущан, Шепелєв, Шапаренко, Циганков (К), Миколенко, Сідклей, Гармаш, Бурда, Буяльський, Шабанов, Кадар.

Запасні: Бойко, Сидорчук, Че Че, Андрієвський, Буено, Смирний, Алібеков.

«Арсенал-Київ»: Підківка, Стрижак, Кадимян, Домбровський, Вакулко, Калітвінцев, Танковський, Міссі Мезу, Жичиков, Сагуткін, Мудрик.

Запасні: Іванов, Семенюк, Ліпартія, Ковпак, Авагімян, Колесник, Козак.