Динамо Київ 12 Березня, 19:06 1209
«Динамо» U-19 в серії пенальті поступилося «Хоффенхайму» U-19 та вилетіло з Юнацької ліги УЄФА | 19-27
З перших хвилин «Хоффенхайм» взяв м'яч під свій контроль і атакував переважно лівим флангом, де активністю відзначався Альберіко, туди ж зміщувався Тублук.

Динамо позиційно захищалося, не підпускаючи суперника до штрафного майданчика, а також шукало варіанти для контратак. Втім, перший гольовий момент виник біля воріт господарів. Супряга відмінно запресингував голкіпера Кляйна, внаслідок чого той помилився в передачі. Булеца з відмінної позиції пробив повз ворота.

Хоффе ще володів ініціативою, однак з часом їхні атаки ставали дедалі коротшими – Динамо відвело гру в центр поля, а потім і на чужу половину. До 30-ї хвилини кияни загрожували переважно дальніми ударами Булеци. На жаль, всі три постріли Сергія пролетіли повз ціль. У середині першого тайму українська команда перехопила м'яч і на десяток хвилин затиснула зінсхаймців у їхніх володіннях.

До перерви рахунок так і не було відкрито. Більш-менш небезпечні епізоди завершувалися заблокованими ударами на обох кінцях поля. Багато користі Динамо приносила активність Супряги, який постійно тримав оборону Хоффенхайма в напрузі. Безпосередньо перед завершенням тайму Владислав протиснув опонентів у штрафному майданчику та відкинув на Надольського – спробу хавбека заблокували.

На старті другої половини зустрічі Динамо створило прекрасний гольовий момент. Цітаішвілі на дриблінгу проскочив опонентів на правому півфланзі та змусив їх сфолити. Сам Георгій виконав стандарт – ідеальна зряча подача, яку Попов замкнув ударом ногою у поперечину. Хоффенхайму неймовірно пощастило, адже нашому капітану ніхто не заважав відзначитися.

Цітаішвілі продовжував тероризувати справа Хоффенхайм своїми дриблінгом. Футболісти німецької команди не могли впоратися з його швидкістю та різкими рухами, тому раз-по-раз завалювали вінгера на газон. Щоправда, з наступних двох перспективних штрафних Георгій гостроти на витиснув: безадресна подача та легкий удар в руки воротарю. До речі, це було перше влучання в площину на дві команди – на 60-й хвилині.

Хоффенхайм по-справжньому відповів після розкішного пасу від Амаде на Альберіко, якого українці загубили у власному штрафному. Доменіко сам опинився перед воротами – голкіпер Динамо врятував, перевівши м'яч на кутовий. А ще через кілька хвилин вже навіть Моргун не міг вберегти Динамо від пропущеного м'яча. Отто найкраще зорієнтувався в нашому боксі та покотив повз воротаря, однак Вівчаренко на лінії в останній момент став на шляху сфери.

Господарі краще провели кінцівку матчу, але Динамо вистояло та зберегло до завершення основного часу нульову нічию. У серії пенальті Завгородній і Вівчаренко свої спроби не реалізували, а футболісти Хоффенхайма забили всі чотири 11-метрові. Динамо програло та вилетіло з Юнацької ліги УЄФА. Хоффенхайм у чвертьфіналі зустрінеться з Реалом.

Склади:

«Хоффенхайм»: 1.Кляйн, 2.Гешвілль, 3.Герліх, 4.Валльквіст (к), 5.Нітцль, 6.Богард, 7.Тублук, 8.Ельмкіс, 9.Отто, 18.Амаде, 11.Альберіко.

Запасні: 23.Філіпп, 12.Кесслер, 13.Ландвер, 14.Стожилкович, 15.Зеленськи, 16.Онана, 17.Лінсбіхлер.

«Динамо»: 1.Моргун, 4.Біловар, 5.Білошевський, 6.Вівчаренко, 10.Булеца, 11.Цитаішвілі, 17.Надольський, 18.Шулянський, 19.Попов (к), 22.Скорко, 89.Супряга.

Запасні: 3.Забарний, 7.Ванат, 15.Волошин, 20.Завгородній, 21.Ващишин, 23.Ярош.