«Шахтар» мінімально переграв «Зорю»: Мораєс заспівав гімн і відзначився голом

Футбол України 16 Березня, 19:08 1036
«Шахтар» мінімально переграв «Зорю»: Мораєс заспівав гімн і відзначився голом | 19-27
У 22-му турі УПЛ «гірники» переграли команду Вернидуба завдяки голу Жуніора Мораєса.

Перед грою Жуніор Мораєс, який нині проходить процес натуралізації, заспівав гімн України, тримаючи руку на серці.

Героєм матчу став теж екс-динамівець, забивши єдиний м'яч після пасу Болбата на 25-й хвилині.

Відзначимо, що в складі команди Юрія Вернидуба повний матч провів орендований динамівець Олександр Тимчик, а Богдан Лєднєв вийшов на заміну на 77-й хвилині.

За підсумками першої частини УПЛ «Шахтар» набирає 57 очок і на 10 пунктів випереджає «Динамо», який завтра проведе матч із «Олімпіком». «Зоря» посідає четверте місце з 32-ма очками в активі.

«Зоря» - «Шахтар» 0:1

Гол: Мораєс (25)

«Зоря»: Луїс Феліпе, Тимчик, Вернидуб, Литвин, Чеберко, Сілас, Арвеладзе, Караваєв, Кабаєв (Луньов, 66), Хомченовський (Будковський, 46), Громов (Лєднєв, 77).

«Шахтар»: Пятов, Болбат, Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі, Степаненко, Алан Патрік (Малишев, 83), Марлос (Соломон, 90+3), Коваленко, Тайсон, Мораєс (Тотовицький, 90).

Попередження: Чеберко (10), Литвин (59), Луньов (77), Вернидуб (86) - Мораес (19), Марлос (35), Тайсон (70), Кривцов (81).