Футбол України 16 Березня, 21:29 7466
Вихід на заміну Зінченка допоміг «Манчестер Сіті» врятуватися від сенсаційної поразки | 19-27
У чвертьфіналі Кубку Англії «Манчестер Сіті» Олександра Зінченка зустрічався на виїзді з представником Чемпіоншипу - «Суонсі».

Український футболіст розпочав поєдинок у запасі та вийшов на поле на 57-й хвилині, замінивши Сане. На той момент «городяни» поступалася з рахунком 0:2. Але після появи Зінченка гості зуміли забити три м'ячі та здобути вольову перемогу - 3:2.

Додамо, що в цьому сезоні Олександр Зінченко провів у складі «Манчестер Сіті» 21 матч, забив один м’яч та віддав п'ять результативних передач.

«Суонсі» - «Манчестер Сіті» 2:3

Голи: Граймз, 20 (пен); Целина, 29 - Бернарду Сілва, 69; Нордфельдт, 78 (аг); Агуеро, 88

«Свонсі»: Нордфельдт, Робертс, Картер-Вікерс, ван дер Хорн, Джеймс, Дайер (Асоро, 61), Раутледж, Байєрс (Джон, 73), Целина, Фултон (Харріс, 86), Граймз

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Лапорт, Отаменді, Уокер, Делфі, Сільва, Гюндоган, Марез (Агуеро, 64), Бернарду Сілва, Сане (Зінченко, 57), Габріел Жезус

Попередження: Лапорт, 45