Світовий футбол 17 Березня, 16:20 1047
Блізніченко за три хвилини на полі забив красивий дебютний гол за «Шериф», який виявився переможним | 19-27
​Відбувся матч першого туру чемпіонату Молдови між «Шерифом» та «Сперантою».

Шериф у першому турі чемпіонату Молдови приймав Сперанту. Український хавбек Андрій Блізніченко розпочав матч на лаві запасних господарів.

Команди ніяк не могли відзначитись, поки на 78-ій хвилині матчу на поле не вийшов український півзахисник.

Вже через три хвилини Блізніченко обігрався у стіночку з партнером та з-за меж штрафного майданчика закинув м’яч у дальну «дев’ятку».

Цей гол став дебютним для Блізніченка за Шериф, який очолює колишній гравець Динамо Горан Сабліч. До того ж, взяття воріт виявилось переможним. Підсумковий рахунок матчу – 1:0.