Голи Циганкова та Русина приносять «Динамо» перемогу над «Олімпіком»

Голи Циганкова та Русина приносять «Динамо» перемогу над «Олімпіком» | 19-27
«Динамо» перемогло «Олімпік» у матчі з двома пенальті.

Чемпіонат України, 22 тур

«Олімпік» 1:2 «Динамо»

Автори голів: Гай (пен.) 27 хв. - Циганков (пен.) 13 хв., Русин 39 хв.

Команди не довго запрягали, і вже на 12-й хвилині арбітр поставив пенальті у ворота донеччан. Голкіпер «Олімпіка» Халімі після подачі Миколенка врізав кулаком в голову Гармашу – одинадцятиметровий хвилиною пізніше реалізував Циганков.

«Олімпік» не став відсиджуватися в захисті, і був нагороджений дещо несподіваним 11-метровим вже у ворота киян. Тамаш Кадар у боротьбі в штрафному проти Матара легенько поклав руки на суперника, що Ігор Пасхал розцінив як дії, варті пенальті. З ударом Олексія Гая Денис Бойко не впорався.

Втім, на перерву команди пішли за переваги біло-синіх. Другий м’яч «Динамо» став наслідком індивідуальної майстерності пари Циганков-Русин. Віктор накрутив суперника на фланзі і класно подав, а Назарій як справжній форвард зіграв на випередження і відправив м’яч у ворота ударом головою.

В другому таймі темп упав і моментів стало значно менше. Динамівці більше грали по рахунку, хоча і мали кілька нагод забити. Зокрема, Шапаренко не реалізував непоганий шанс пробити влучно, який йому створив Циганков, а Шепелєв взагалі пробив у груди голкіпера після класного прострілу Миколенка. «Олімпік», у свою чергу, в другій 45-хвилинці біля чужих воріт не створив фактично нічого, тож підсумкова перемога біло-синіх стала цілком закономірним результатом.

2:1 – команда Олександра Хацкевича перемагає «Олімпік» і продовжує погоню за «Шахтарем».