Маліновський відзначився голом, але це не допомогло «Генку» втримати перемогу

Футбол України 17 Березня, 22:24 982
Маліновський відзначився голом, але це не допомогло «Генку» втримати перемогу | 19-27
Відбувся поєдинок 30-го туру чемпіонату Бельгії «Зюлте-Варегем» – «Генк».

Відзначився забитим м’ячем Руслан Маліновський. Його «Генк» на чужому полі розійшовся миром із «Зюльте-Варегемом» — 3:3.

Господарі швидко відкрили рахунок, але українська сила «Генка» в особі Руслана Маліновського вже через 6 хвилин вирівняла становище. Хавбек збірної України головою замкнув хороший пас партнера. До перерви Генк вже був попереду.

В другому таймі команди ще раз обмінялись голами і лише перед самим фінальним свистком господарям вдалось вирвати нічию.

Такий результат залишив «Генк» впевненим лідером чемпіонату з відривом від найближчого переслідувача на 7 очок. Проте у другому етапі чемпіонату набрані очки будуть поділені на два.

Руслан Маліновський провів у складі «Генка» 42 зустрічі, забив 12 м’ячів та віддав 13 результативних передач.