Збірна України U-21 завдяки голам динамівців здолала Македонію

Футбол України 22 Березня, 16:54 1544
Збірна України U-21 завдяки голам динамівців здолала Македонію | 19-27
Перемогу синьо-жовтим у поєдинку міжнародного турніру Antalya Cup принесли точні удари Вантуха, Смирного й Топалова.

Другий день на турнірі в Туреччині виявився для збірної України куди кращим, ніж перший. Якщо в матчі проти естонців була зафіксована нічия (підсумок цієї зустрічі для синьо-жовтих в залік турніру не йшов), то в поєдинку проти збірної Македонії підопічні Руслана Ротаня святкували перемогу з рахунком 3:1.

Перед цією грою тренерський штаб зіткнувся з кадровими проблемами. Уся справа в тому, що до лазарету потрапив Назарій Русин, а Євген Сердюк ще не відновився після ушкодження. Але тренери сподіваються, що до двох наступних матчів на турнірі ці нападники будуть в строю. Добре, що в українській збірній і без них знайшлося кому забивати.

Уже на 7-й хвилині Роман Вантух відкрив рахунок. І в подальшому протягом першого тайму українська збірна виглядала переконливіше, хоча під саму завісу 45-хвилинки македонці могли зрівняти рахунок, але класну реакцію продемонстрував воротар синьо-жовтих Євген Кучеренко.

Другий тайм не вніс особливих коректив у гру, хіба що македонці намагалися більше контролювати м'яч, але завдяки цьому українці на контратаках змогли ще двічі вразити ворота суперника. На 70-й хвилині відзначився Євген Смирний, а на 83-й — Дмитро Топалов. Усе, що вдалося зробити збірній Македонії, так це на 85-й хвилині відквитати один м'яч. 3:1