Збірна України U-19 поступилася команді Італії в матчі еліт-раунду

Футбол України 23 Березня, 18:37 907
Збірна України U-19 поступилася команді Італії в матчі еліт-раунду | 19-27 Фото: ffu.ua
Тепер лише диво може допомогти підопічним Сергія Нагорняка пробитися до фінальної частини чемпіонату Європи.

Після першого туру еліт-раунду Євро-2019 у групі 7 ситуація в турнірній таблиці склалася так, що всі команди набрали по одному очку, тому в другому турі боротьба за путівку до фінальної частини чемпіонату Європи починалася з нуля. Бельгійці цим скористалися, обігравши сербів — 2:0.

У наступному поєдинку квартету італійці на правах господарів із перших хвилин спробували забити швидкий гол, але синьо-жовтим вдавалося стримати атаки суперника. Більше того, підопічні Сергія Нагорняка відкрили рахунок. На 37-й хвилині Цітаішвілі, не реалізувавши пенальті, першим опинився на добиванні. 1:0. Утім, і хвилини не минуло, як «Скуадра адзурра» відігралася. Шкода, що знову, як і в матчі з сербами, синьо-жовті пропустили в самому кінці першого тайму. Це був уже другий гол від італійців.

Другий тайм був за синьо-жовтими. Досить сказати, що на 65-й хвилині Біловар і Муравський своїми ударами потрапляли в каркас воріт. Шкода, але всі спроби врятувати гру для підопічних Сергія Нагорняка не увінчалися успіхом. Більш того, вже в компенсований час італійці забили третій м'яч. 1:3.