Гол потенційного новачка не допоміг «Динамо» обіграти «Полісся»

Динамо Київ 25 Березня, 16:54 3194
Гол потенційного новачка не допоміг «Динамо» обіграти «Полісся» | 19-27
Експериментальний склад киян провів контрольний матч із друголіговим «Поліссям».

Київське «Динамо» заповнило паузу у чемпіонаті України, пов'язану з матчами збірних, товариським поєдинком із житомирським «Поліссям», яке виступає у другій лізі.

Із гравців, наближених до основної обойми «Динамо», у стартовому складі киян з'явилися бразильці Сідклей і Че Че, а також українці Шепелєв, Гармаш і Андрієвський. Решту команди склали молоді гравці.

Одразу зі старту матчу динамівці пішли вперед, і вже на перших хвилинах шанси відзначитися мали Буено, Андрієвський та Сідклей. Проте більшість ударів по воротах «Полісся» завдавалися здалеку і були неточними. Шпирка відзначився голом, який, втім, не був зарахований через офсайд.

Друга половина першого тайму видалася дуже яскравою - вихід один на один мав той самий Шпирка, два чудові моменти, щоб відзначитися, створили й гості... В результаті рахунок на 43-й хвилині відкрив гравець, який знаходиться на перегляді у юнацькій команді «Динамо», - 1:0.

У перерві Олександр Хацкевич провів серію замін, але кількість небезпечних моментів у другому таймі значно зменшилася, на перший план вийшла позиційна боротьба на полі.

На 76-й хвилині «Полісся» зрівняло рахунок зусиллями Логінова після подачі з кутового. Гості явно були налаштовані вирвати перемогу в контрольному матчі, проте це їм не вдалося, як і не вийшло у Дениса Гармаша на останніх хвилинах розвинути атаку після виходу один на один із воротарем. Підсумковий рахунок - 1:1.