Русин вдруге поспіль забиває за збірну України U-21

Футбол України 26 Березня, 17:22 1090
Русин вдруге поспіль забиває за збірну України U-21 | 19-27
Молодіжна збірна України нічиєю проти однолітків з Латвії завершила в турецькому Белеку виступи на міжнародному турнірі Antalya Cup.

Україна (U-21) – Латвія (U-21) – 1:1

Голи: Русин, 15 – Балодіс, 90+1

Після перемог над командами Македонії (3:1) і Казахстану (2:0) підопічні Руслана Ротаня не змогли втримати переможний результат в поєдинку з Латвією – 1:1.

Рахунок на 15-й хвилині відкрив Назарій Русин. В середині другого тайму латвійці отримали право на пенальті, але воротар «синьо-жовтих» зумів парирувати удар з 11-метрової позначки. Однак вже у компенсований арбітром час Балодіс зумів врятувати свою команду від поразки.

Завершальний матч Antalya Сup Естонія – Македонія, за підсумками якого визначаться переможець турніру, грається у ці хвилини.

Турнірне становище: 1. Україна – 7 очок (3 матчі); 2. Латвія – 5 (3); 3. Естонія – 4 (2); 4. Казахстан – 1 (3). 5. Македонія – 0 (2).