Світовий футбол 1 Квітня, 19:01 990
Ібрагімовіч оформив дубль за «Лос-Аджелес Гелаксі» – Златан виконав паненку та присоромив голкіпера суперників | 19-27
​Форвард «Лос-Анджелес Гелаксі» Златан Ібрагімовіч дублем допоміг своїй команді здолати «Портленд Тімберс» в матчі чемпіонату МЛС.

На 33-й хвилині шведський нападник з одинадцятиметрової позначки відкрив рахунок, а на екваторі другого тайму оформив дубль.

Златан виконав пенальті за допомогою удару, який називають «паненка», присоромивши голкіпера Портленда. У підсумку поєдинок завершився мінімальною перемогою Лос-Анджелес Гелаксі з рахунком 2:1

Ібрагімовіч забив вже 3 голи у останніх 2 поєдинках. Наразі Лос-Анджелес Гелаксі очолює турнірну таблицію Західної конференції МЛС.