Світовий футбол 5 Липня, 10:25 1032
​Воротар збірної Чилі видалив свій «Інстаграм» через погрози після поразки від Перу | 19-27
Голкіпер національної команди Чилі Габріель Аріас видалив сторінку в соціальній мережі «Інстаграм» через погрози після поразки від збірної Перу (0:3).

31-річний футболіст отримав безліч образ і смертельних загроз родині через допущені помилки в 1/2 фіналу Кубка Америки-2019. Зокрема, Аріас в кінці першого тайму залишив межі штрафної площі, щоб перервати прохід вінгера Андре Каррільо по правому флангу, проте був легко обіграний перуанцем, який зробив гольову передачу на Йосімара Йотуна, який забив другий м'яч у порожні ворота збірної Чилі.

Цей результат дозволив команді Перу вперше за 44 роки вийти у фінал Кубка Америки.

Нагадаємо, що захисник збірної Колумбії Андрес Ескобар був убитий 2 липня 1994 року після автоголу у матчі чемпіонату світу—1994 з командою США.