Збірна України встановила рекорд сухих домашніх матчів

Динамо Київ 26 Травня, 14:09 635
Збірна України встановила рекорд сухих домашніх матчів  | 19-27
У матчі з Нігером завершилася рекордна суха домашня серія збірної України та її голкіпера Андрія П'ятова, що склала 605 хвилин.

До минулого четверга наша команда, чиї ворота захищав П'ятов, востаннє пропускала на своєму полі 26 березня 2013 в Одесі з Молдовою (2:1).

Забивши гол у ворота «жовто-синіх» Нігер перервав рекордну суху домашню серію нашої збірної, яка почалась 26.03.2013 і завершилась 22.05.2014 та склала 605 хвилин.

Також у матчі з командою Нігера перервалась рекордна серія серед голкіперів збірної України, автором якої був Андрій П'ятов. Його рекорд склав 550 хвилин за той же проміжок часу.