«Динамо» - «Аль Хіляль»: 0:3. ВІДЕО, ФОТО

Динамо Київ 16 Липня, 20:53 4175
«Динамо» - «Аль Хіляль»: 0:3. ВІДЕО, ФОТО      | 19-27
Свій четвертий контрольний матч на австрійському зборі «біло-сині» провели з «Аль Хілялем» - найтитулованішим клубом Саудівської Аравії.

Перша двадцятихвилинка була повністю за динамівцями, не враховуючи незрозумілий момент з пенальті на 18-ій хвилині. Аш Шальхуб реалізував одинадцятиметровий – 0:1.

Другу половину динамівці розпочали значно активніше суперника, проте м’яч «не йшов у ворота», а «Аль Хіляль» - подвоїв рахунок. Після флангової передачі Яссер залишився неприкритим у центрі штрафної та головою пробив у кут воріт Рибки – 0:2 на 56-ій хвилині.

Після пропущеного м'яча динамівці провели активну десятихвилинку та заспокоїлися.

Під завісу матчу сауди нікуди не поспішали, довго розігруючи м'яч. «Динамо» провело штрафний - Цуріков влучив у стінку, Люлька та Циганков пробили неточно. Проте «Аль Хіляль» забив втретє. Після штовханини в центрі поля Т'яго швидко поставив м'яч у центральному колі та пробив - шкіряна куля, перелетівши через Рибку, який далеко вийшов, залетіла у ворота - 0:3.