Динамівці з Україною U-19 завершили Євро-2014

Динамо Київ 26 Липня, 10:44 826
Динамівці з Україною U-19 завершили Євро-2014  | 19-27
У п'ятницю, 25-го липня, юнацька збірна України, складена з гравців 1995-го року народження провела свій останній матч в Угорщині.

У заключному матчі групового етапу юнацького Євро-2014 (U-19) підопічні Олександра Петракова поступилися німцям 0:2. Все вирішив дубль Дейві Зельке, який приніс перемогу своїй збірній. Незважаючи на те, що ініціатива перебувала у наших хлопців, це не дозволило їм хоча б зрівняти рахунок.

У поєдинку з німцями взяли участь п'ятеро динамівців: весь матч на полі провели Бурда, Чумак і Харатін; з перших хвилин на поле вийшов нападник Бесєдін і на 75-й хвилині був замінений на ще одного динамівця Яремчука.

На жаль, чотири очки, набраних у попередніх двох матчах, не вистачило нашій команді, щоб потрапити до півфіналу. Зате нагадаємо, що третє місце в групі дозволило команді Олександра Петракова кваліфікуватися на чемпіонат світу-2015, який пройде в Новій Зеландії. Слід зазначити, що юнацькі збірні України в цій віковій категорії повертаються на чемпіонат світу після довгої перерви - востаннє вони були учасниками мундіалю 2005-го року, який проходив у Нідерландах.

У паралельному матчі групи В збірна Сербії наприкінці зустрічі зуміла дотиснути Болгарію - єдиний гол у матчі на 90-й хвилині зустрічі записав на свій рахунок Станішев Мандич. Таким чином, в півфінал виходять команди Німеччини та Сербії.

Німеччина U-19 - Україна U-19 - 2:0

Німеччина: Шницлер, Акпогума (Іттер, 77), Хольтхаус, Кемпф, Штарк, Кіммих (Трюмнер, 72), Мухтар, Езтуналі, Штендера, Зельке, Брандт (Локемпер, 81).

Україна: Сарнавський, Качараба, Бурда, Маркович, Соболь, Танковський (Ткачук, 71), Чумак, Банасевич (Білоног, 82), Коваленко, Харатін, Бесєдін (Яремчук, 75)

Голи: Зельке (3, 66).

Попереджені: Езтуналі - Соболь, Маркович, Бурда.