Стартуємо з перемоги. «Динамо» – «Ворскла»: 1:0. ВІДЕО. ФОТО

Динамо Київ 27 Липня, 21:12 1731
Стартуємо з перемоги. «Динамо» – «Ворскла»: 1:0. ВІДЕО. ФОТО     | 19-27
В матчі першого туру УПЛ київське «Динамо» впевнено переграє полтавську «Ворсклу» - 1:0

Активний пресинг з перших хвилин одразу втілився в результат. Калітвінцев чудово навісив з кутового на Безуса, той головою відправив м’яч у сітку воріт свого колишнього клубу. 1:0.

Варто зазначити, що Роман не святкував гол, пам’ятаючи своє славне минуле в полтавському клубі.

Надалі фланг Владислава Калітвінцева й залишався найактивнішим. Саме через нього проходили майже всі атаки. «Ворскла», фактично, моментів не мала, лише на 31-ій хвилині Турсунов потужно пробив у сітку із зовнішньої сторони.

До завершення першої сорокап’ятихвилинки в стані «біло-синіх» особливою активністю відзначились Калітвінцев, Безус, Беланда та Віда.

Другий тайм «біло-сині» також розпочали активно. Знову Владислав Калітвінцев добряче дошкуляв супернику. Мали моменти біля воріт «Ворскли» Кравець, Віда, Беланда, який демонстрував чудову індивідуальну майстерність.

В результаті, матч завершився з мінімальним рахунком 1:0. Вітаємо вболівальників зі вдалим стартом!