«Карпати» – «Динамо» 0:1. ТЕКСТЛАЙН

Динамо Київ 27 Вересня, 18:51 5613
«Карпати» – «Динамо» 0:1. ТЕКСТЛАЙН                                                | 19-27
До вашої уваги стартові склади та онлайн трансляція матчу 1/8 Кубку України між львівськими «Карпатами» та київським «Динамо».

«Динамо»: Рибка Олександр, Хачеріді Євген, Даніло Сілва, Домагой Віда, Макаренко Євген, Гусєв Олег (К), Мігель, Сидорчук Сергій, Беланда Юнес, Джермейн Ленс, Теодорчик Лукаш

Лава запасних: Артур Рудько, Євген Селін, Микита Бурда, Владислав Калітвінцев, Безус Роман, Віталій Буяльський, Рибалка Сергій

«Карпати»: Мисак Роман, Мірошниченко Денис, Пластун Ігор (К), Балажіц Грегор, Володимир Костевич, Чачуа Амбросій, Даушвілі Муртаз, Мартинюк Ярослав, Кожанов Денис, Ксьонз Павло,Сергійчук Михайло

Лава запасних: Ільющенков Олександр, Кополовець Михайло, Гітченко Андрій, Худоб'як Ігор, Тарас Пучковський, Вадим Страшкевич, Голодюк Олег

Прев’ю матчу можна переглянути тут.

Онлайн трансляця поєдинку доступна за даним посиланням.

Команди на полі. Гімн України на стадіоні Україна.

До речі, після довгої перерви на поле вперше виходить Євген Хачеріді. Буде цікаво подивитися в якій формі перебуває центральний захисник Динамо.

Під піротехнічні вибухи пролунав стартовий свисток від Юрія Вакса!

3. Попри незаповнений стадіон, атмосфера у Львові чудова. Ультрас сектори дуже палко підтримують як Карпати, так і Динамо.

5. ГОООООЛ! Лукаш Теодорчик відкриває рахунок! Ленс потужно прострілив у штрафний майданчик, а там ніким неприкритий Теодорчик прийняв та пробив, а Мисак врятувати не зміг, і м'яч від його рук опинився у сітці воріт. 0:1.

9. Спокійно динамівці контролюють м'яч і хід поєдинку.

11. Карпати поки навіть на чужу половину поля не можуть зайти...

12. Ленс скористався помилкою суперника у центрі поля, але пройшовши декілька метрів з м'ячем сам помилмвся, віддавши неточну передачу.

13. Перший момент у Карпат! Неочікуваний рикошет для захисників Динамо, спричинив те, шо опинився у Сергійчука, який один у штрафному майданчику суперника, але вдало вийшов з воріт Рибка і зреагував на удар Сергійчука.

16. Перша жовта картка у матчі. Отримує її Мартинюк, який виконав підкат ззаду проти Данило Сілви.

19. Куражаться трибуни викрикуючи усім знайомі патріотичні гасла.

Гол Лукаша Теодорчика:

23. Сидорчук виборов м'яч поблизу штрафного майданчика Карпат і відразу пробив, але м'яч пролетів повз ворота.

24. Тепер Беланда пробиває з-за меж штрафного майданчика - м'яч пролітає поруч зі стійкою.

26. Ледь у власні ворота не зрізав м'яч Пластун після прострілу Макаренка, але Мисак підстрахував свого центрбека.

30. Багато верхової боротьби було у штрафному майданчику Динамо, але переможця виявлено не було, оскільки гра перервалася через те, що Пластун постраждав у зіткненні з Відою.

32. Перша заміна у матчі, схоже на те, що вимушена. Худоб'як виходить замість Костевича.

34. Незрозуміло чому ніхто з гравців Карпат не зустрічав Макаренка, той спокійно увійшов у штрафний майданчик, і пробив - трішки неточно.

36. Перша жовта для Динамо. Сидорчук збиває Худоб'яка. Півзахисник Динамо навіть не сперечався. Все справедливо розсудив Вакс.

40. Гусєв виконав простріл з правого флангу - захисники перевели мяч на кутовий.

43. Нічого цікавого на полі не відбувається в останні хвилини. Динамо домінує, але подій не форсує.

44. Мігель Велозу пробиває метрів з 35-ти, але м'яч пролетів значно вище перекладини...

45+1. Провели контратаку господарі. Ксьонз виконав діагональ на право, де був Кожанов - Денис завдав удару з правого кута штрафного майданчика Динамо, але трішки вище пролетів м'яч.

Свисток на перерву дає Юрій Вакс.

Затримується у нас початок другого тайму. Фанати Карпат флаштували піро-шоу, і поле в диму.

Нарешті розвиднілося на полі. Другий тайм розпочався.

49. Динамо розпочалоло другу половину з атак на ворота Карпат. Затяжна атака Динамо закінчилася навісом Сидорчука з правого флангу - Мисак вдало грає на виході та спокійно заволодів м'ячем.

52. Гусєв впав у штрафному майданчику в боротьбі з Балажицем, але пенальті в даному епізоді не було.

54. Заміна у Карпат. Голодюк замість Даушвілі.

55. Спокійно проходить у нас другий тайм. Приблизно та сма картина, що була у першій половині матчу.

57. Перший удар Карпат у другому таймі. Голодюк пробивав здалеку - прямо в руки Рибки.

59. Сергійчук виграє боротьбу у Хачеріді, але Євгена підстрахував Даніло Сілва, не давши гравцю Карпат вийти віч-на-віч з Рибкою.

61. Голодюк виконав хороший пас на Сергійчука у штрафний майданчик, але там молодий гравець Карпат зустрів опір Хачеріді.

63. Подвійну заміну виконав Сергій Ребров. Замість Гусєва і Беланди вийшли Калітвінцев і Буяльський відповідно.

65. Балажиц розряджає обстановку у власному штрафному майданчику, вибивши м'яч подалі від власних воріт.

68. Хачеріді вкотре виграє боротьбу у Сергійчука. На цей раз діло відбувалося у штрафному майданчику Динамо.

71. Мисак вийшов з воріт та підсрахував захисників, але м'яч опинився в Буяльского, проте молодий динамівець перекинути вийшовшого з воріт Мисака не зміг. Виконання підвело.

73. Останню заміну провів Ігор Йовічевіч. Страшкевич замість Сергійчука.

74. Мабуть, кращий момент у матчі для Карпат. Навіс з кутового на ближню стійку, де Худоб'як підправив м'яч вздовж воріт, а на дальній штанзі був одинокий Пластун перед пустим кутом воріт Динамо, але капітан Карпат до м'яча не дотягнувся...

76. Активізувалися під кінець матчу Карпати. Макаренко виніс м'яч з лінії воріт після удару головою когось з гравців Карпат.

77. Ще один момент у Карпат! Голодюк пробиває вище воріт з меж штрафного майданчика після скидки Кожанова.

80. Остання заміна у матчі для Динамо. Рибалка замість Велозу.

85. Як же ж невдало пробив Сидорчук... Опинився у штрафному майданчику, і приблизно з 12 метрів запустив м'яч на небеса. Ніхто не заважав Сидорчуку завдати кращого удару.

88. Міг робити дубль Теодорчик, і закінчувати гру. Замикав Лукаш з декількох метрів дальню стійку, після навісу Калітвінцева, але Мисак виконав шикарний сейв.

90. 3 хвилини компенсовує арбітр до основного часу другого тайму.

90+2. Макаренко отримує пошкодження, і покидає поле. Динамо останню хвилину буде грати вдесятьох.

Фінальний свисток. Динамо здобуває перемогу у першому матчі 1/8 фіналу Кубку України.