Динамо Київ 13 Жовтня, 23:18 975
Збірна Кузнєцова, з динамівцями у складі, впустила перемогу на турнірі у Франції. ВІДЕО    | 19-27
Офіційний сайт ФФУ про це мовчить, але юнацька збірна України (футболісти 1997 року народження) встигла взяти участь у міжнародному турнірі у Франції Lafarge Foot Avenir, де провела три матчі - з командами Уругваю, Канади та Франції.

Підопічні Олега Кузнєцова набрали 4 очки і розділили в квартеті друге і третє місця з господарями турніру, а перемогу відсвяткували південноамериканці.

Саме з матчу з ними Україна стартувала на турнірі 8 жовтня і розійшлася бойовою нічиєю - 2: 2. Причому уругвайці зуміли зрівняти рахунок тільки на 90-й хвилині, а до цього підопічні Кузнєцова двічі вели в рахунку після голів динамівця Ростислава Таранухи на 16-й і 49-й хвилинах, пише видання «Goldtalant».

Україна: Фастів, Кравець (Бурко, 25), Масалов, Тарануха (Пихаленок, 67), Шепелев (Грачов, 67), Щебетун (Авагімян, 84), Чоботенко, Гуцуляк, Тимчик, Михайличенко, Шевченко (Демиденко, 46).

Через два дні, 10 жовтня, Україна обіграла Канаду - 3: 1, вирвавши перемогу під завісу поєдинку (на 82-й хвилині забив динамівець Олексій Щебетун, на 93-й - його одноклубник Богдан Михайличенко). А до цього суперники обмінялися результативними ударами в першому таймі. З нашого боку відзначився львів'янин Олексій Гуцуляк, який на 9-й хвилині відкрив рахунок.

«Синьо-жовті» цілком могли стати і переможцями Lafarge Foot Avenir, оскільки проводили свій заключний матч 12 жовтня, знаючи результат гри уругвайців, які набрали 5 очок. Україна вже мала 4 очка, але програла Франції - 0: 2, пропустивши перший гол на 22-й хвилині - від сина знаменитого Ліліана Тюрама - Маркуса, а другий - вже на 90-й.

Україна: Марчук, Кравець, Чоботенко, Тимчик, Михайличенко, Шевченко, Масалов (Бурко, 66), Шепелев (Пихаленок, 77), Гуцуляк (Грачов, 56), Тарануха (Авагімян, 66), Щебетун.