2:2 - «Ворскла» – «Динамо» Київ. Текстова трансляція

Динамо Київ 29 Вересня, 18:55 1269
2:2 - «Ворскла» – «Динамо» Київ. Текстова трансляція   | 19-27
Чемпіонат Прем'єр-ліги. 11 тур. «Ворскла» – «Динамо» Київ "Ворскла" ім. Олексія Бутовського, Полтава

Чемпіонат Прем'єр-ліги.
11 тур. «Ворскла» – «Динамо» Київ
"Ворскла" ім. Олексія Бутовського, Полтава

Текстова трансляція

Склади команд:
«Ворскла»: Непогодов, Даллку, Громов, Маркоскі, Чеснаков, Яховіч, Сапай, Пердута, Курілов, Ребенок, Міщенко

"Динамо": Коваль, Данило Сілва, Хачеріді, Драгович, Макаренко,  Вукоєвич, Велозу, Гусєв,  Ярмоленко, Беланда, Ідейє

ПЕРШИЙ ТАЙМ – розпочато!

1хв. Ворскла в атаці - Хачеріді виносить м'яч за бокову.

3 хв. Відповідь "Динамо" – стандарт. Велозу небезпечно вішав, але справився захист ворсклян.

6 хв. Не вдається комбінувати "Ворсклі" - динамівці добряче пресенгують.

7 хв. Дуже небезпечно грає Маркоскі проти Вукоєвича - арбітр дає грати.

9 хв. Гусєв ввірвався у штрафний майданчик суперника, віддав на Макаренка – той навісив внікуди.

10 хв. Ребенок навішував, мяч став легкою здобиччю Коваля.

12 хв. Сумбурна гра переважно в центрі поля. Обидві команди грають обережно.

13 хв. Ярмоленко прострілював – м'яч у воротаря.

14 хв. Міщенко атакував Вукоєвича. Штрафний для киян.

15 хв. Гра проходить переважно на половині "Динамо" під контролем біло-синіх.

16 хв. ЖОВТА картка Макаренку за симуляцію. Євгеній хотів пенальті - контакт був.  Момент на розсуд арбітра.

18 хв. Активним лівим флангом Макаренка проходила атака киян, арбітр зафіксував фол від Ідейє в штрафному майданчику.

19 хв. ЖОВТА Курілову за фол на Ідейє.

20 хв. Красивим ударом через себе Хачеріді виносить сферу з власного штрафного до центру поля.

21 хв. Активніше у грі "Динамо". Ворскляни, певно, чатують на помилку.

22 хв. Ах! Який момент був у Брауна! Вище воріт відправив нападник біло-синіх м'яч. Чудовий пас від Беланди.

25 хв. Могла бути небезпечна контра від "Ворскли", але Драговіч провалює плани ворсклян вибиваючи сферу за ворота суперника.

26 хв. Чеснаков грубо грає проти Беланди. Юнес на газоні.

27 хв. Знову чудовим пасом Беланда виводив Ідейє на прекрасну позицію, але Ідейє сьогодні трохи не фартить з ударом.

29 хв. Сілва фолить на Ребенкові біля штрафного майданчика "Динамо" – "Ворскла" невдало розіграє штрафний.

30 хв. З м'ячем "Динамо". Ворскляни знову чатують на обрізку, фактично без жодної серйозної атаки.

33 хв. ГОЛ! Яхович перекидає Коваля після глибокого пасу з центру.

35 хв. ЖОВТА картка для Хачеріді, який у центрі поля тактично фолив, зриваючи контратаку "Ворскли".

36 хв. Ворскляни шаленно пресенгують на куражі. Домашні трибуни роблять своє.

38 хв. Хачеріді виграв "повітря" але пробив не точно. Перша небезпека після кутового від "Динамо".

39 хв. Беланда гарно пройшов по центру, але пас, нажаль, віддав неточний.

41 хв. ГОЛ! Відігрується "Динамо". Після прострілу Гусєва, удару Ярмоленка Беланда відправив сферу в пусті ворота!

42 хв. Ребенок на газоні. Потрібна допомога лікарів.

43 хв. ПЕНАЛЬТІ у ворота "Динамо". Вукоєвич зіграв рукою. Як же ж так, Вуко...

45 хв. 2:1. Громов впевнено пробиває в правий від Коваля кут. Величезний за напругою матч, а пенальті ще "підливає масла в вогонь".

46 хв. Класно підключився до атаки Хачеріді, але на завершальній стадії непорозумівся з Гусєвим. Могло бути небезпечно.

47 хв. Яхович на газоні, а дві додані хвилини, доречі, закінчились...

48 хв. Годулян свистить - перерва. Думаю прізвище головного арбітра сьогоднішнього мачу дійсно може бути синонімом до слова "пенальті"...

Чекаємо на ДРУГИЙ ТАЙМ!

Другий тайм РОЗПОЧАТО!

47 хв. Хороша подача зі штафного від Ярмоленка, але відбиваються господарі.

48 хв. Непогано зігра Громов, але завершати атаку нікому. Це добре.

49 хв. Розминуються Ленс і Мбокані - чекаємо їх на полі.

51 хв. ЧЕРВОНА картка для Ідейє, який невиправдано завалив на газон захисника "Ворскли".

53 хв. Як же ж помиляється Хачеріді, але Коваль переводить удар Міщенка на кутовий.

54 хв. Невгавають фани "Ворскли" - женуть команду вперед. Просто шаленна підтримка.

55 хв. ЗАМІНА. Мбокані замість Беланди.

56 хв. ЖОВТА для Маркоскі і  Вукоєвича, гол від Ярмоленка з офсайду - надто багато подій для однієї хвилини.

58 хв. "Динамо" з м'ячем, але гра не в'яжеться. Надто важко киянам.

59 хв. ЗАМІНА. Ленс замість Вукоєвича, який, певно, більше говорив з арбітром, ніж грав...

62 хв. Гра на зустрічних курсах, але ворскляни зустрічають в більшості і з домашніми трибунами. Пів години до завершення матчу.

63 хв. Мбокані заробив штрафний, але "Ворскла" винесла сферу після навісу Велозу.

64 хв. "В штики" зустрічає "Ворскла" динамівців. Надзвичайно важко пробратися до карного майданчику ворсклян.

65 хв. Давно не бачив такого динамічного матчу, такої боротьби. "Матч смерті", так сказати. Ніхто не хоче дати слабину. "Відступати нікуди - позаду Москва".

68 хв. Ярмоленко навішував, але надто невдало. Захисники легко читають цей момент.

69 хв. Сапай в останній момент прострілював прямо в руки Ковалю.

71 хв. ЗАМІНА у "Ворскли". Перша у матчі, доречі. Янузі замінює Яховіча.

ЗАМІНА у "Динамо". Аруна замінює Гусєва. Тепер Ярмоленко вестиме "Динамо" вперед на правах капітана.

73 хв. Довго динамівці підбирали ключ до замка захисту "Ворскли" і атака завершилась неточною діагоналлю від Велозу.

75 хв. Драгович самовіддано заблокував удар по воротах "Динамо" після розстрілу воріт Коваля. Браво, Драго!

76 хв. Ворскляни підіграють собі рукою на кутовому.

78 хв. ЖОВТА картка. Сапай затримує Ленса.

79 хв. Розхитували динамівці оборону суперника, але нічого не вийшло. Ворскла контратакує.

ЖОВТА для Драговича.

80 хв. Аруна пробиває високо і невлучно.

81 хв. Мбокані комбінує з Ленсом. Штрафний для "Динамо" біля карного майданчика "Ворскли".

82 хв. Пердута підігрує собі рукою. Знову штрафний.

83 хв. ЗАМІНА. Скляр замість Міщенка.

84 хв. Емоції зашкалюють. Аруна фолить у центрі. Краще з Годуляном не заводитись.

85 хв. ЖОВТА картка Скляреві. Довго не протримався Олександр.

89 хв. Мбокані неточно з офсайду пробив по воротах. До цього була "купа" сумбурних атак і контратак двох клубів. Можна подумати, що граємо на кубок у фіналі.

90 хв. ЧОТИРИ хвилини додає арбітр.

90 +1 ГОООООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!
АРУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУННННААААААААААААААА!!!!!!!!!!!
2:2. Які емоції, які емоції. Так і горло зірвати можна. Нічия в такій бійні більша за перемогу.

90+4. Атакує "Ворскла", штрафний, м'яч у Коваля і ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК.

2:2. Бойова нічия. Більше ніж. Дякуємо командам за гру. Це була сильна гра сильних команд.