09/12/2014 16:48 1443

Заява Ультрас «Динамо» з приводу акцій протесту біля Будинку Футболу

Ультрас «Динамо», на своїх сторінках у соціальних мережах, звернулись до громадськості з приводу майбутньої акції протесту біля Будинку Футболу

Ультрас «Динамо», на своїх сторінках у соціальних мережах, звернулись до громадськості з приводу майбутньої акції протесту біля Будинку Футболу.

«У деяких ЗМІ сьогодні було поширено інформацію, що у четвер київські уболівальники планують взяти участь у можливих акціях протесту біля Будинку Футболу.

Відповідально заявляємо – Ультрас Динамо НЕ братимуть участі у такій акції. Будь-яке використання під час такої акції нашої символіки буде розцінене як провокація з метою дискредитувати рух ультрас взагалі, та Динамо, зокрема.

Ми розуміємо обурення уболівальників та гравців Волині через неякісне, можливо – навіть й упереджене суддівство, адже наша команда неодноразово страждала від аналогічних, а часом й більш абсурдних дій суддів. Проте, з огляду на відверто замовний підтекст даної акції, яка, вочевидь, буде використана певними олігархами для перерозподілу позицій в українському футболі, свою участь в акції вважаємо недоречною.

Ми жодним чином не підтримуємо позицію теперішнього керівництва ФФУ, але при цьому окремо звертаємося до наших побратимів по фанатських секторах українських стадіонів: думайте своїм розумом, не перетворюйтесь на пішаків на чужій шахівниці! Не дозволяйте сумнівним особам використовувати вашу міць та авторитет у власних інтересах, якими б ласими не були їхні обіцянки, та красивими – їхні лозунги.

Окремо хочеться звернутись до недобросовісних журналістів, які у гонитві за сенсацією, або просто через нерозуміння ситуації, намагаються приписати Ультрас Динамо всюди, де відбуваються якісь заворушення. Так було й під час штурму російського посольства, під час скандалів на концертах Ані Лорак, так відбувається і зараз. В черговий раз наголошуємо, що свою участь у акціях Ультрас Динамо завжди анонсують на своїх інтернет-ресурсах.

Ультрас Динамо (WBC, Родичі)»

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше