5 думок після першого матчу з «Аяксом»

Футбол України 13 Березня, 14:41 577
5 думок після першого матчу з «Аяксом»  | 19-27
Дніпропетровський «Дніпро» мінімально обіграв амстердамський «Аякс» у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи – 1:0.

Дніпропетровський «Дніпро» мінімально обіграв амстердамський «Аякс» у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи – 1:0. Gazeta.ua ділиться враженнями поєдинку на «Олімпійському».

1.Роман Зозуля в ролі вінгера – несумісні поняття. Не від хорошого життя Мирон Маркевич поставив форварда на правий фланг півзахисту. Але навряд чи гравець прижився б там, навіть за умови, що гратиме на цій позиції цілий сезон. Амплуа Зозулі – форвард таранного типу, який вміє боротися в штрафному. Це він доводив, коли в Києві забивав збірній Франції, це він підтвердив учора, забивши єдиний гол після передачі від Коноплянки.

2.Деякі гравці «Дніпра» забувають, що вони перш за все – професіонали. А професіоналізм – це не лише вміння бити по м'ячу, але й контроль над емоціями. Особливо, якщо знаєш, що «висиш» на картці. Якщо підкат Федецького на Міліку можна назвати робочим моментом, то невміння тримати себе в руках досвідчених Ротаня з Зозулею пояснити важко. Можливо, в таких випадках потрібні суворіші санкції від клубу. Але маємо те, що маємо – Маркевичу треба думати, як замінити в Амстердамі одразу трьох ключових гравців.

3.Чудовий матч провів Дуглас. Захисник відпрацював і за себе і за Євгена Чеберячка, який відверто загубився, зігравши набагато гірше своїх можливостей. Бразилець же діяв самовідданно і холоднокровно, завдяки високому зросту кілька разів переривав небезпечні флангові навіси.

4. Перші 15 хвилин другого тайму – ахілесова п'ята «Дніпра». Команда важко входить у гру після перерви. Це спостерігалося на груповому етапі, чим сповна скористався «Інтер» у Мілані, дніпрянам не допомогла тоді навіть чисельна перевага. За підтримки трибун «Амстердам Арени» "Аякс» вдома може сповна використати цей часовий відрізок.

5. Газон «Олімпійського» має стати для дніпрян хорошим «тренажером». Разом зі зливою він створив чималий дискомфорт. В Амстердамі поле нібито має бути в кращому стані. Отже, після «обкатки» полем у Києві «Дніпру» має бути більш зручно за тиждень.