Ми – у чвертьфіналі! «Динамо» - «Евертон»: 5:2. ФОТО. ВІДЕО

Динамо Київ 19 Березня, 21:55 20837
Ми – у чвертьфіналі! «Динамо» - «Евертон»: 5:2. ФОТО. ВІДЕО        | 19-27
Матч-відповідь 1/8 Ліги Європи УЄФА між київським «Динамо» та ліверпульським «Евертоном» завершився декласуванням англійської команди в столиці України. За шаленної підтрики заповненого стадіону, кияни більше ніж впевнено переграли свого суперника - 5:2!

За першим забитим голом ми спостерігали разом з голкіпером «Евертона», який просто провів поглядом прекрасний постріл від Андрія Ярмоленко після «фірмового зміщення». 1:0.

На гол киян «Евертон» «огризнувся» одразу. Барклі влучив у стійку. Вже за кілька хвилин після цього Ярмоленко знову міг забивати, але Ховард «прочитав» удар київського динамівця.

На другий гол довго чекати не довелося. На жаль, цей гол був саме в наші ворота. За кілька хвилин після моменту Андрія Ярмоленка та двох кутових від киян Лукаку змусив фанів «Евертона» «оголити торси» - 1:1.

Не довго тішились фани суперника – Теодорчик довів свою заявку на місце в основному складі, «смачно» відправивши м’яч під Тімом Ховардом у сітку воріт – 2:1.

Буквально за дві хвилини Мігель Велозу змусив фанів «біло-синіх» шаленіти від радощів, відправивши сферу у ворота суперника: 3:1.

Старт другого тайму видався за гостями – вони переважали в грі, але гол забили МИ. Олег Гусєв «вколотив» четвертий гол у ворота «ірисок»!!! 4:1

Після забитого гола тренери обох команд команд дещо освіжили гру замінами. В «Динамо» Сидорчука змінив Буяльський, а в «Евертона» - Осман і Коне - Атсу та Нейсміта відповідно. Але не заміни важдливі - важливий «гарматний постріл» Антунеша - 5:1.

«Іриски» відквитали один м'яч - 5:2. Але це не зробило їхній «тревел» «солодшим» - кияни все одно пройшли далі!

Вітаємо всіх прихильників «Динамо» Київ з виходом до чвертьфіналу Ліги Європи, чекаємо на жеребкування та на наступні перемоги нашого улюбленого клубу, з такими ж приємними для нас рахунками! Ми - це «Динамо»! «Динамо» - це ми!!!

Ліга Європи. 1/8. «Динамо» - «Евертон»: 5:2

Голи: 21 – Ярмоленко, 29 – Лукаку, 35 – Теодорчик, 37 – Велозу, 56 – Гусєв, 76 - Антунеш, 82 - Джагєлка.

Попередження: 83 – Рибалка, Лукаку, 85 – Драгович.

Склади команд:

«Динамо»: Шовковський, Сілва, Антунеш, Драгович, Хачеріді, Велозу, Сидорчук – (Буяльський – 64), Рибалка, Гусєв, Ярмоленко,Теодорчик – (Кравець – 75).

Запас: Рибка, Бурда, Гармаш, Буяльський, Калітвінцев, Кравець, Мбокані

«Евертон»: Ховард, Бейнс, Джагєлка, Коулмен, Алькарас, Маккарті, Баррі, Атсу – (Осман – 64), Барклі, Лукаку, Нейсміт – (Коне – 64).

Запас: Роблет, Стоунз, Гарбатт, Гібсон, Бешіч, Осман, Коне.

Більше фото: 1927.kiev.ua/news/view/26983