Мілевський зламав двері в роздягальні після матчу з РНК «Спліт». ФОТО, ВІДЕО

Світовий футбол 5 Квітня, 20:56 7989
Мілевський зламав двері в роздягальні після матчу з РНК «Спліт». ФОТО, ВІДЕО  | 19-27
Матч 27-туру чемпіонату Хорватії між «Хайдуком» і РНК «Спліт» (1:2) вийшов дуже емоційним для українського нападаючого Артема Мілевського, про це повідомляє хорватська преса.

Спочатку Артем відкрив рахунок на 37-й хвилині зустрічі, записавши на свій рахунок третій гол за «Хайдук». Однак, у другому таймі команда Мілевського пропустила два голи і зустріч програла.

Після поєдинку гравці «Хайдука» були сильно засмучені і мовчки попрямували в підтрибунне приміщення. Першим слідував Артем Мілевський, який зламав двері в роздягальні ударом ногою. А його партнер по команді Тіно-Свен Сушич словесно образив журналістів.

Пізніше, коли емоції вщухли, футболісти публічно вибачилися за цей інцидент, пише «Про футбол».