Динамо Київ 15 Квітня, 11:04 1718
Мирослав Ступар: «Козик зобов`язаний був призначити пенальті за фол на Ярмоленку»  | 19-27
Колишній рефері ФІФА Мирослав Ступар прокоментував роботу арбітрів у матчі між «Динамо» і «Зорею» в 21-му турі УПЛ.

Колишній рефері ФІФА Мирослав Ступар прокоментував для «СЕ» роботу арбітрів у матчі між «Динамо» і «Зорею» в 21-му турі УПЛ.

«Здавалося, що арбітр Ярослав Козик, який отримав призначення на матч «Динамо» - «Зоря», як і попередні ігри у весняній частині чемпіонату проведе на «відмінно». Не склалося. Через три хвилини після впевнено призначеного 11-метрового за фол проти луганчанина Ліпартії та реалізованого Пілявским, біля протилежних воріт трапився епізод з порушенням футболістом «Зорі».

Динамівець Ярмоленко входив у штрафний у його правому куті, ведучи боротьбу з одним з луганчан. Тому на допомогу прийшов Хомченовський, котрий на шляху киянина виставив бар'єр лівою ногою. Через мить Ярмоленко впав на газон, але свистка так і не послідувало. Козик промовчав, вважаючи, що порушення не було. На мій погляд, в цьому моменті він зобов'язаний призначити 11-метровий.

Було ще два епізоди, на які я звернув увагу. Обидва - у другому таймі. У першому луганчанин Будковський при подачі в штрафний майданчик «Динамо» обробляв м'яч, але його за руку зачепив захисник господарів Віду. Той впав, але рефері на це порушення чомусь не зреагував. В кінці матчу під час подачі на ворота гостей Мбокані зіграв головою, голкіпер «Зорі» Сантіні вийшов з «рамки» і забрав м'яч. Але в цей самий момент вбігаючий в штрафний майданчик гравець луганської команди Гордієнко, смикнув Ленса за плече, після чого останній впав. На пенальті Козик знову поскупився.

Якщо б він фіксував порушення з формальних чинників, то точно став би лідером нашого чемпіонату за кількістю призначених 11-метрових в одному матчі. Підстави для цього були».