«Динамо» – у фіналі Кубку України! «Динамо» - «Олімпік»: 4:1. ВІДЕО

Динамо Київ 20 Травня, 21:01 5803
«Динамо» – у фіналі Кубку України! «Динамо» - «Олімпік»: 4:1. ВІДЕО    | 19-27
Матч-відповідь 1/2 фіналу Кубку України між київським «Динамо» та донецьким «Олімпіком» завершився розгромною перемогою у виконанні «біло-синіх».

Динамівці за зі стартових хвилин розпочали потужний натиск і вже на четвертій хвилині бажання киян забити було реалізовано. Відзначається Мігель Велозу. 1:0.

Кияни продовжували й надалі вести гру. За перші пів години «Олімпік» завдав лише одного удару по воротах господарів, а от «Динамо» подвоїло рахунок. Гол в активі Андрія Ярмоленка. 2:0.

Друга половина матчу стартувала із забитого гола киян. Португальський динамівець Мігель Велозу, після пасу Андрія Ярмоленка, зробив свій перший дубль у складі «біло-синіх». 3:0.

Після двох замін від «Динамо» - Беланда-Гармаш, Ярмоленко-Ленс кияни пропустили. Дитятьєв відквитав один гол. 3:1.

Варто зазначити, що на 81-ій хвилині в складі київського «Динамо» дебютував Олександр Андрієвський під номером 37, замінивши Мігеля Велозу. Вітаємо юного динамівця зі стартом та бажаємо успіхів!

В доданий час Джермейн Ленс після передачі Домагоя Віди робить рахунок розгромним. 4:1

В результаті, поєдинок завершився впевненою перемогою київського «Динамо» з рахунком 4:1. Вітаємо команду та фанів з виходом до фіналу Кубку України!

Кубок України. 1/2. Матч-відповідь. «Динамо» - «Олімпік»: 4:1

Голи: Велозу - 4, 53, Ярмоленко - 37, Дитятьєв - 76, Ленс - 92.

Попередження: Іса - 59, Лисенко - 67,

Склади команд:

«Динамо»: Рибка, Сілва, Велозу - (Андрієвський - 81), Антунеш, Ярмоленко - (Ленс - 60), Рибалка, Гусєв (К), Віда, Хачеріді, Беланда - (Гармаш - 60), Теодорчик.

Запасні: Шовковський, Ленс, Гармаш, Кравець, Бетао, Андрієвський, Калітвінцев.

«Олімпік»: Махарадзе, Гришко (К), Драченко - (Лисенко - 46), Моха, Лебедь, Тищенко, Іса - (Гельзін - 76), Бровченко - (Міщенко - 46), Дитятьєв, Кадимян, Гошкодеря.

Запасні: Литовка, Цимбалюк, Галенков, Гельзін, Семенина, Лисенко, Міщенко.