7 тур української Прем"єр -ліги: все тільки починається

Динамо Київ 30 Серпня, 16:42 719
7 тур української Премєр -ліги: все тільки починається | 19-27
Завершився 7 тур української Прем'єр -ліги. Центральний матч туру «Дніпро» - «Шахтар» завершився рахунком 3:1 , а «Динамо» перемогло запорізький «Металург» , не дивлячись на явні помилки суддів. Попереду не менш захоплюючі ігри : у 8 турі гірники зіграють з харківським «Металістом» , а «Динамо» Київ прийме у себе вдома дніпропетровський «Дніпро». А поки зупинимося на двох зустрічах 7 туру : «Дніпро» - «Шахтар» і «Металург» -«Динамо».
Завершився 7 тур української Прем'єр -ліги. Центральний матч туру « Дніпро» - «Шахтар » завершився рахунком 3:1 , а «Динамо» перемогло запорізький «Металург» , не дивлячись на явні помилки суддів. Попереду не менш захоплюючі ігри : у 8 турі гірники зіграють з харківським «Металістом» , а «Динамо» Київ прийме у себе вдома дніпропетровський «Дніпро». А поки зупинимося на двох зустрічах 7 туру : «Дніпро» - «Шахтар» і «Металург» -«Динамо».

Справа майстра боїться

Відносини «Дніпра» з беззміннним чемпіоном України останніх років складалися таким чином, що остання домашня перемога дніпрян мала термін дев'ятирічної давності. І цього разу букмекери ставили на гостей. Фаворит протистояння - «Шахтар» За це говорить і турнірна таблиця - гірники вище господарів поля на кілька позицій. Всі очікували бойової гри. «Шахтар» -  претендент на чемпіонство в країні, а «Дніпро» показує відмінну гру. І команда, яка показує захоплюючу гру, здобула впевнену перемогу.

Завдяки чому «Дніпро» зумів знайти ключ до успіху, ключ до воріт П'ятова? Головний фактор такого результату матчу - самовпевненість «Шахтаря». Оборона  недопрацьовувала і давала можливість супернику наближатися до воріт, що збільшувало шанси дніпрян на взяття воріт. Ключем «Дніпра» виступили самі футболісти цього клубу. Вони вийшли з азартом і грали з упевненістю, не залишивши при цьому «Шахтарю» можливості забити голи. Господарі поля нав'язали противнику таку гру, побудовану на контратаках, що гірники просто не були готові до цього, до такої швидкої і техничной грі «Дніпра». Наполегливість господарів принесла свої результати вже на початку другого тайму: Євген Коноплянка отримав м'яч у штрафному суперника і м'яко накинув м'яч на голову своєму другові Роману Зозулі, удар якого майже з лінії воротарського не залишив шансів Пятову - 1:0. На 63 хвилині активні дії Зозулі принесли рідному клубу ще один гол - 2:0. Через 10 хвилин дніпряни знову забили м'яч, після виконання пенальті Селезньовим. Під час компенсованих хвилин Кучер забив гол престижу, після подачі штрафного Срною м'яч рикошетом від поперечини опустився за лінією воріт - 3:1. В підсумку «Дніпро» здобув перемогу, вперше за 9 років!

Засіб від несправедливості - забути про неї

Поразка від суперника № 1 - донецького «Шахтаря», програш від одеського
«Чорноморця» - все це викликало шквал критики в бік київського «Динамо». Адже критика - найпростіша річ . «Потрібна сама «малість» - час , терпіння і розуміння», - великі слова не менш великого тренера Валерія Лобановського. Зараз для «Динамо» це дуже актуально. Блохін шукає оптимальний склад : додав Вукоєвича, прибрав Велозу , а новачки з кожною грою все краще і краще адаптуються до українського чемпіонату . Олег Володимирович з кожною грою покращує баланс в атаці , в обороні, у всіх позиційних фазах. Поєдинок, який можна назвати хорошою підготовкою до Ліги Європі, стала ще одним кроком до пошуку найкращого складу: «Металллург» Запоріжжя - «Динамо» Київ .

Головна мета зустрічі - перемога, адже у стартових шести турах динамівці втратили вісім очок, в той час, як головні суперники залишилися без очок в одиничних випадках. На 12-й хвилині Андрій Ярмоленко отримав м'яч на куті штрафного, віддав його  в центрі Мбокані , який з 12 -ти метрів відправив його у ворота! У кінцівці першого тайму грубий прийом проти Аруни залишився за спиною у головного арбітра зустрічі Кузика . Лукман, після того як після паузи зміг продовжити гру, пішов з'ясовувати причини «сліпоти» у рефері, але домігся лише попередження показаного ... йому ж. Далі помилки судді в матчі зустрічалися все частіше і частіше. На 67 хвилині Мбокані віддав пас на Беланду, Юнес переправив шкіряну сферу паралельно на Ярмоленка, і Андрій забивав уже в порожні ворота. Однак, вже через хвилину після довгої передачі Штурко вискочив до воріт, пробив у штангу, після чого м'яч від спини Коваля залетів у ворота. На 71 -й хвилині грубо помилився і до того  не фіксувавший численні порушення Козик. Він не зупинив гру після небезпечної дій Шевчука проти Хачеріді вже в штрафній киян. М'яч відскочив до бразильця Жуніора, який обвів Коваля, але не влучив у порожній кут воріт. У нервовій кінцівці матчу винні й самі динамівці, адже реалізуй один з численних гольових моментів, все було б по-іншому. Рахунок на табло - 1:2 на користь киян. Що ж, будемо сподіватися на те, що попереду нас чекають безкомпромісні ігри!